Squeezy - praktični energijski geli za vzdržljivostne športe

Praktične porcijske vrečke in sistemi za ponovno polnjenje za preprosto uporabo

Filtriranje in razvrščanje

Cena Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Squeezy: 18 izdelkov

Squeezy 100% Pure Cherry

Squeezy 100% Pure Cherry, 500 ml

  • z rastlinskimi polifenoli
  • praktičen format za na pot
  • koncentrat iz višenj Montmorency
€ 23,99 (€ 47,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Energy Gel Box 12 × 33 g

Squeezy Energy Gel Box 12 × 33 g, Basic Formula (396 g)

  • z natrijem in kalijem
  • brez umetnih barvil
  • različni okusi
€ 24,49 (€ 61,84 / kg)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Liquid Dispenser

Squeezy Liquid Dispenser

  • s praktično skalo
  • za večkratno uporabo
  • poseben pokrovček za tekočine
€ 10,09

Dostava do 6. oktober

Squeezy Energy Gel Refiller

Squeezy Energy Gel Refiller, Basic Formula (500 ml)

  • brez laktoze
  • lahko prebavljivo
  • praktično pakiranje za ponovno polnjenje dozirnikov
€ 19,89 (€ 39,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 × 33 g

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 × 33 g, kola + kofein (396 g)

  • vsebuje kofein
  • brez fruktoze
  • idealno med športom
€ 24,49 (€ 61,84 / kg)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Salt Tabs

Squeezy Salt Tabs, 41 g

  • z natrijem in kalijem
  • za vegetarijansko prehrano
  • nevtralen obložen okus
€ 13,19 (€ 321,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Endurance Electrolytes - limona

Squeezy Endurance Electrolytes -​ limona, 20 šum. tabl.

  • praktična oblika uživanja
  • brez umetnih sladil
  • hitra in preprosta uporaba
€ 8,79 (€ 109,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Energy Drink

Squeezy Energy Drink, pomaranča (650 g)

  • z natrijem in kalijem
  • veganska in brezglutenska formula
  • hitra priprava z vodo
€ 19,89 (€ 30,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Liquid Energy Box 12 × 60 ml

Squeezy Liquid Energy Box 12 × 60 ml, lubenica (720 ml)

  • uživanje brez vode
  • vsebuje natrij in kalij
  • brez umetnih sladil
€ 30,99 (€ 43,04 / l)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Energy Balls

Squeezy Energy Balls, datelj/zemeljski mandelj (50 g)

  • veganska receptura
  • z natrijem in kalijem
  • idealno med športom
€ 2,59 (€ 51,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 × 60 ml

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 × 60 ml, limona + kofein (720 ml)

  • vsebuje kofein
  • z natrijem in kalijem
  • brez dodatnega pitja vode
€ 30,99 (€ 43,04 / l)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 × 67 g

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 × 67 g, limona (804 g)

  • visoka vsebnost fruktoze
  • preprosta uporaba
  • optimalno med športom
€ 36,49 (€ 45,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Liquid Energy Refiller

Squeezy Liquid Energy Refiller, malina (1.000 ml)

  • brez glutena in laktoze
  • praktično pakiranje za ponovno polnjenje
  • s pomembnimi mineralnimi snovmi
€ 27,99 (€ 27,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller, limona (500 ml)

  • z natrijem in kalijem
  • visok delež fruktoze
  • praktično pakiranje za ponovno polnjenje
€ 22,49 (€ 44,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller, kola + kofein (500 ml)

  • za trening in tekmovanja
  • veganska receptura s kofeinom
  • v praktični steklenici za ponovno polnjenje
€ 19,89 (€ 39,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Energy Bar - češnja + kofein

Squeezy Energy Bar -​ češnja + kofein, 12 ploščic á 50 g (600 g)

  • rastlinska receptura
  • s kofeinom iz guarane
  • mešanica ovsenih kosmičev in krispijev
€ 25,99 (€ 43,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller, limona + kofein (1.000 ml)

  • tekoča formula brez dodatnega pitja vode
  • praktična steklenica za ponovno polnjenje
  • kompleksna mešanica ogljikovih hidratov
€ 27,99 (€ 27,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Squeezy Energy Dispenser

Squeezy Energy Dispenser

  • z natančno skalo
  • z 2 ventilskima pokrovčkoma
  • ponovno uporaben
€ 10,09

Dostava do 12. oktober

Squeezy ponuja recepture na osnovi ogljikovih hidratov v obliki klasičnega gela in bolj tekoče različice Liquid. Oba formata je mogoče pri športu uporabiti neposredno iz porcijske vrečke ali prek praktičnih posod za ponovno polnjenje. Vsi izdelki so izdelani v Nemčiji po strogih standardih kakovosti.