Prigrizki in sladkarije brez glutena

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Ayurvedski izdelki
Filter

Brez glutena: 1 - 30 od 142 izdelkov

Alnatura Bio vaflji iz leče

Alnatura Bio vaflji iz leče, 100 g

  • bogato z beljakovinami
  • brez glutena
  • za prigrizek
€ 1,59 (€ 15,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnavit Bio hrustljave ajdove rezine

Alnavit Bio hrustljave ajdove rezine, 150 g

  • brez glutena
  • brez dodanega sladkorja
  • hrustljavo in z veliko vlakninami
€ 2,99 (€ 19,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio vaflji iz leče

BIO PRIMO Bio vaflji iz leče, 90 g

  • bogato z beljakovinami
  • 100% bio leča iz Turčije
  • vegansko in brez glutena
€ 1,39 (€ 15,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

ShareOriginal® slive

Share ShareOriginal® slive, 500 g

  • fermentirane zelene slive
  • celo sadje - s koščico
  • sladko-kisel okus
€ 88,99 (€ 177,98 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Alnatura Bio čičerikini vaflji

Alnatura Bio čičerikini vaflji, 100 g

  • oreškasto in hrustljavo
  • vir rastlinskih beljakovin
  • vegansko in brez glutena
€ 1,79 (€ 17,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio vaflji iz koruze in amaranta

Alnatura Bio vaflji iz koruze in amaranta, 115 g

  • hrustljavo ekspandirano
  • z morsko soljo
  • recept brez glutena
€ 1,09 (€ 9,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio koruzni vaflji, soljeni

Alnatura Bio koruzni vaflji, soljeni, 110 g

  • ekspandirano
  • z morsko soljo
  • recept brez glutena
€ 0,99 (€ 9,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

beauty bites 'White-Coconut-Almond-Creme'

Moments by biogena beauty bites 'White-​Coconut-​Almond-​Creme', 300 g

  • kremna kokosova mandljeva krema
  • z mikrohranili
  • hialuronska kislina, vitamini in cink
€ 24,99 (€ 83,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Vegan Protein 3K Bar

nu3 Vegan Protein 3K Bar, 65 g

  • visoko kakovostne beljakovine
  • še posebej čokoladno
  • brez dodanega sladkorja in sukraloze
€ 1,75 € 2,19 (€ 26,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio piškoti s kakavom in konopljinimi semeni

Alnavit Bio piškoti s kakavom in konopljinimi semeni, 125 g

  • s konopljinimi semeni in maco
  • sladkano s sladkorjem iz kokosovih cvetov
  • brez glutena
€ 3,59 (€ 28,72 / kg)

Dostava do 6. oktober

OPI FRUTTA Fragola "come fresca"

OPI FRUTTA Fragola "come fresca", 21 g

  • liofilizirano in hrustljavo
  • naravna vsebnost vitamina C
  • hrustljavo, sadno in vsestransko
€ 2,39 (€ 113,81 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio koruzni mini vaflji à la Sour Cream & Onion

Alnatura Bio koruzni mini vaflji à la Sour Cream & Onion, 50 g

  • pikantno in puhasto hrustljavo
  • okus ekspandirane koruze in okus-maslo-čebula
  • recept brez glutena
€ 1,39 (€ 27,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio medeni riževi vaflji

Alnatura Bio medeni riževi vaflji, 96 g

  • sladek prigrizek
  • samo 2 sestavini
  • brez glutena
€ 2,29 (€ 23,85 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio goji jagode

Raab Vitalfood GmbH Bio goji jagode, 250 g

  • kislo-sladek okus
  • za vse vrste receptov
  • idealno tudi samostojno za prigrizek
€ 12,34 € 12,99 (€ 49,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Bio Snack Balls - užitna ostrica

Govinda Bio Snack Balls -​ užitna ostrica, 100 g

  • fin oreškast okus
  • za prigrizek vmes
  • narejeno samo iz 3 sestavin
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vilgain Bio Cups z maslom iz oreščkov

Vilgain Bio Cups z maslom iz oreščkov, kokos (39 g)

  • več kot 30 % kremastega polnila iz oreščkov
  • veganska čokolada z 52 % kakava
  • sestavine v čisti bio kakovosti
€ 1,99 (€ 51,03 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio polnozrnati riževi vaflji s soljo

Alnatura Bio polnozrnati riževi vaflji s soljo, 100 g

  • ekspandiran rjavi riž in morska sol
  • hrustljavo & okusno
  • prigrizek, zajtrk in malica
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Bio veganske praline

Govinda Bio veganske praline, Mokka-​nougat (70 g)

  • temna čokolada
  • sadno polnilo
  • brez glutena
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Fit Vegan Protein Bar

nu3 Fit Vegan Protein Bar, Cinnamon choc crisp (50 g)

  • iz graha, sončnic in riža
  • vsebuje manj kot 2 g sladkorja
  • slastne kreacije
€ 2,15 € 2,69 (€ 43,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Bio Snack Balls - čista čokolada

Govinda Bio Snack Balls -​ čista čokolada, 100 g

  • slastnega čokoladnega okusa
  • idealen prigrizek
  • trajnostno proizvedeno
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Bio mleta užitna ostrica (ni presna)

Govinda Bio mleta užitna ostrica (ni presna), 180 g

  • nepraženo
  • naravno sladko in nežno oreškasto
  • brez glutena in z veliko vlakninami
€ 5,29 (€ 29,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio arašidov flips

Alnatura Bio arašidov flips, 75 g

  • narejeno iz leče in čičerike
  • aromatična začimba
  • brez dodatkov
€ 1,69 (€ 22,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnavit Bio krekerji s parmezanom

Alnavit Bio krekerji s parmezanom, 75 g

  • s pravim parmezanom
  • vir beljakovin s chia semeni in lanenim semenom
  • brez glutena in laktoze
€ 3,49 (€ 46,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio riževi vaflji s temno čokolado

Alnatura Bio riževi vaflji s temno čokolado, 100 g

  • vegansko
  • brez glutena
  • ekspandiran polnozrnat riž
€ 2,59 (€ 25,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vilgain Proteinski piškot

Vilgain Proteinski piškot, arašidovo maslo in čokoladni koščki (80 g)

  • pribl. 20 g kakovostnih mlečnih beljakovin
  • brez glutena zaradi rastlinskih vlaknin
  • posebej mehka in sočna tekstura
€ 2,79 (€ 34,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

OPI FRUTTA Pesca "come fresca"

OPI FRUTTA Pesca "come fresca", 18 g

  • hrustljavo zaradi liofilizacije
  • zmanjšana vsebnost kalorij
  • idealno za zdravo prehrano
€ 2,39 (€ 132,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Collagen Beauty Bar - berry choc

nu3 Collagen Beauty Bar -​ berry choc, 40 g

  • brez dodanega sladkorja
  • s koencimom Q10
  • vključno s cinkom, bakrom in vitaminom C
€ 1,61 € 2,69 (€ 40,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio riževi vaflji - rdeča pesa in jabolko

Alnatura Bio riževi vaflji -​ rdeča pesa in jabolko, 23,50 g

  • sadno-sladko
  • brez glutena
  • vegansko
€ 0,79 (€ 33,62 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnavit Bio ovseni piškoti

Alnavit Bio ovseni piškoti, 125 g

  • več kot 50 % polnozrnatega ovsa
  • samo pet naravnih sestavin
  • hrustljavo, vegansko in brez glutena
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio riževi vaflji z jogurtom

Alnatura Bio riževi vaflji z jogurtom, 100 g

  • brez glutena
  • fina jogurtova glazura
  • sladek svež okus
€ 2,79 (€ 27,90 / kg)

Dostava do 6. oktober