Superfood za krepitev zdravja in dobrega počutja

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Superfood: 1 - 30 od 401 izdelkov

ZeinPharma Maca Gold 570 mg

ZeinPharma Maca Gold 570 mg, 180 kaps.

  • veganske kapsule
  • z vitaminom C in cinkom
  • brez konzervansov
€ 19,34 € 21,49 (€ 152,28 / kg)

Dostava do 7. oktober

Arthrobene Za sklepe plus

Arthrobene Za sklepe plus, 120 kaps.

  • z glukozaminom in hondroitin sulfatom
  • vsebuje kalcij iz koralnih alg
  • obogateno z vitamini
€ 46,79 € 51,99 (€ 433,24 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Purasana Green Mix prašek za uživanje, bio

Purasana Green Mix prašek za uživanje, bio, 200 g

  • s klorelo, spirulino in ​​ječmenovo travo
  • vsebuje vitamine in elemente v sledovih
  • naravni vir rastlinskih snovi
€ 15,29 € 16,99 (€ 76,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Spirulina v prahu BIO

Purasana Spirulina v prahu BIO, 200 g

  • Brez kakršnihkoli dodatkov
  • Idealno za smutije in sadne sokove
  • Fair Trade
€ 14,03 € 15,59 (€ 70,15 / kg)

Dostava do 19. oktober

Life Light Mlete lupine trpotca

Life Light Mlete lupine trpotca, 500 g

  • brez dodatkov
  • brez glutena
€ 15,56 € 17,29 (€ 31,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana BIO sok pšenične trave v prahu

Purasana BIO sok pšenične trave v prahu, 200 g

  • s fitokemikalijami
  • tudi za žita in jogurte
  • skrbno pridelan
€ 26,99 € 29,99 (€ 134,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Cele luščine indijskega trpotca

Life Light Cele luščine indijskega trpotca, 500 g

  • 80 % vsebnosti balastnih snovi
  • brez dodatkov
  • gensko nespremenjeno
€ 14,48 € 16,09 (€ 28,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Acai Pulver BIO

Purasana Acai Pulver BIO, 100 g

  • visoka vsebnost antioksidantov
  • popolno za kolače ali sadne sokove
  • hranila z liofilizacijo
€ 18,89 € 20,99 (€ 188,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio šipek v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio šipek v prahu, 500 g

  • z naravnim vitaminom C
  • certificirana ekološka pridelava v Čilu
  • visokokakovostna sorta AP-4® – gojena na soncu
€ 43,19 € 47,99 (€ 86,38 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

i like it clean Bio sok ječmenove trave v prahu

i like it clean Bio sok ječmenove trave v prahu, 250 g

  • 21-kratni koncentrat
  • posušeno z razprševanjem
  • bogato z minerali
€ 40,49 € 44,99 (€ 161,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Nature Love Bio spirulina in klorela

Nature Love Bio spirulina in klorela, 360 tab.

  • 6000 mg alg
  • stisnjene tablete
  • brez drugih sestavin
€ 13,49 € 14,99 (€ 74,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Nature Love Bio maca, črna

Nature Love Bio maca, črna, 120 kaps.

  • 3000 mg mace v prahu
  • visoko doziran recept za moške
  • optimizirano z naravnim vitaminom C
€ 16,64 € 18,49 (€ 156,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Klorela v prahu BIO

Purasana Klorela v prahu BIO, 200 g

  • z osnovnih hranil
  • z fitokemikalijami
  • močan okus
€ 17,90 € 19,89 (€ 89,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda Mlet BIO ingver

Cosmoveda Mlet BIO ingver, 80 g

  • prihaja iz Azije
  • krepi Agni
€ 6,29 € 6,99 (€ 78,63 / kg)

Dostava do 7. oktober

CBD VITAL Konoplja Neurosense

CBD VITAL Konoplja Neurosense, 60 kaps.

  • idealno dopolnilo CBD izdelkom
  • ortomolekularni pristop s konopljo
  • z izbranimi vitamini B
€ 35,09 € 38,99 (€ 1.670,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio oluščena konopljina semena

Alnatura Bio oluščena konopljina semena, 200 g

  • prefinjen okus po oreščkih
  • za muesli, juhe in solate
  • brez opojnega učinka
€ 4,31 € 4,79 (€ 21,55 / kg)

Dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis goba BIO

anatis Naturprodukte Cordyceps sinensis goba BIO, 180 kaps.

  • prvotno tibetanska goba
  • v organski kakovosti
€ 43,19 € 47,99 (€ 461,43 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Amaiva Maca Plus

Amaiva Maca Plus, 60 kapsul

  • primeren za vegane
  • z Ashwagandho
  • vsebuje Tribulus terrestris
€ 26,99 € 29,99 (€ 786,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

ShareOriginal® slive

Share ShareOriginal® slive, 500 g

  • fermentirane zelene slive
  • celo sadje - s koščico
  • sladko-kisel okus
€ 88,99 (€ 177,98 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • Kaljeno in fermentirano
  • S spermidinom in sojinimi beljakovinami
  • Naravni vir vitamina B
€ 28,79 € 31,99 (€ 119,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio konopljini proteini v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio konopljini proteini v prahu, 500 g

  • z železom in magnezijem
  • z omega 3 in 6 maščobnimi kislinami
  • okus po oreščkih
€ 17,90 € 19,89 (€ 35,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte Reishi - vitalne gobe, bio

anatis Naturprodukte Reishi -​ vitalne gobe, bio , 180 kaps.

  • prah polnega spektra iz vseh delov gob
  • 100% bio kakovost
  • vzrejeno na hranilnih gojiščih
€ 49,94 € 55,49 (€ 616,54 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

FutuNatura Chia semena Bio

FutuNatura Chia semena Bio, 1.000 g

  • Superhrana
  • Vir beljakovin
  • Nevtralen okus
€ 10,79 € 11,99 (€ 10,79 / kg)

Dostava do 7. oktober

Share-Pomelozzini® - praline iz fermentiranega pomela

Share Share-​Pomelozzini® -​ praline iz fermentiranega pomela, 4 kos.

  • narejeno iz naravnega pomela
  • fermentirano v lastnem soku 30 mesecev
  • sadno in sočno po okusu
€ 26,59 € 27,99 (€ 6,65 / kos.)

Dostava do 7. oktober

Nature Love Bio Gerstengras

Nature Love Bio Gerstengras, 90 kaps.

  • iz naravnih surovin
  • 1500 mg ječmenove trave na dnevni odmerek
  • pakiranje za 1 mesec uživanja
€ 10,79 € 11,99 (€ 196,18 / kg)

Dostava do 7. oktober

Cosmoveda BIO asafoetid

Cosmoveda BIO asafoetid, 10 g

  • Asafoetida z zemeljskim nahodom
  • za kuhanje
  • izboljša okus hrane
€ 3,41 € 3,79 (€ 341,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitamaze Maca

Vitamaze Maca, 240 kaps.

  • optimalna kombinacija
  • v obliki velikih odmerkov
  • brez magnezijevega stearata
€ 19,79 € 21,99 (€ 95,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Ječmenova trava, bio

Raab Vitalfood GmbH Ječmenova trava, bio, 90 kaps.

  • sladka trava
  • z naravnim vitaminom C
  • čista rastlinska formulacija
€ 8,99 € 9,99 (€ 302,69 / kg)

Dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte Bio bela drhtavka

anatis Naturprodukte Bio bela drhtavka, 90 kaps.

  • bio certificirano
  • enkapsulirano v Avstriji
  • vebuje naravno glukuronsko kislino
€ 29,69 € 32,99 (€ 549,81 / kg)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio posušene brusnice

Rapunzel Bio posušene brusnice, 250 g

  • sladko in kislo
  • rahlo grenak okus
  • rafinirano z zgoščenim jabolčnim sokom
€ 6,29 € 6,99 (€ 25,16 / kg)

Dostava do 7. oktober