Smoothie in vitaminshot napitki

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Lastnosti izdelkov
Filter

Smoothies in Vitaminshots: 11 izdelkov

Bio Immunshot - ingver

BIO PRIMO Bio Immunshot -​ ingver, 60 ml

  • sveži ingver
  • v kombinaciji z jabolčnim in limoninim sokom
  • sladkano z agavinim sirupom
€ 1,52 € 1,69 (€ 25,33 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio ingverjev shot

Alnatura Bio ingverjev shot, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • ingverjev sok (v kombinaciji z drugimi sokovi)
€ 2,78 € 3,09 (€ 11,12 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio kurkumin shot

Alnatura Bio kurkumin shot, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • ingver (kurkuma, mango, pomarančni sok)
€ 2,78 € 3,09 (€ 11,12 / l)

Dostava do 7. oktober

Obsthof Retter Bio Immun-Power Shot z ingverjem

Obsthof Retter Bio Immun-​Power Shot z ingverjem, 60 ml

  • brez sladkorja
  • praktično za na pot
  • primerno za uživanje čisto ali razredčeno
€ 3,32 € 3,69 (€ 55,33 / l)

Dostava do 7. oktober

Weleda BIO moj aktivacijski napitek iz breze

Weleda BIO moj aktivacijski napitek iz breze , 200 ml

  • iz ekološke divje zbirke
  • brez sladkorja
  • primerno za diabetike
€ 11,51 € 12,79 (€ 57,55 / l)

Dostava do 7. oktober

Obsthof Retter Bio Immun-Power Shot s česnom

Obsthof Retter Bio Immun-​Power Shot s česnom, 60 ml

  • nežno predelano
  • užitek čisto ali razredčeno
  • brez umetnih arom
€ 3,32 € 3,69 (€ 55,33 / l)

Dostava do 7. oktober

Obsthof Retter Bio Immun-Power Shot s kurkumo

Obsthof Retter Bio Immun-​Power Shot s kurkumo, 60 ml

  • iz svežih korenin
  • z dragocenimi vitamini
  • brez alkohola in vode
€ 3,32 € 3,69 (€ 55,33 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio Think Pink Smoothie

BIO PRIMO Bio Think Pink Smoothie, 250 ml

  • jabolko, grozdje, banana in še mnogo več
  • v steklenici
  • praktično za na pot in med obroki
€ 2,15 € 2,39 (€ 8,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio shot z rdečo peso in ingverjem

Alnatura Bio shot z rdečo peso in ingverjem, 250 ml

  • veganska receptura
  • bogato z vitaminom C
  • sadno in sveže-kiselkast okus
€ 2,78 € 3,09 (€ 11,12 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio Kurkuma Shot

BIO PRIMO Bio Kurkuma Shot, 60 ml

  • za vsak dan
  • v kombinaciji z jabolčnim in limoninim sokom
  • sladkano z agavinim sirupom
€ 1,52 € 1,69 (€ 25,33 / l)

Dostava do 13. oktober

Bio Hello Yellow Smoothie

BIO PRIMO Bio Hello Yellow Smoothie, 250 ml

  • z banano, ananasom in kokosom
  • v steklenici
  • praktično za na pot in med obroki
€ 2,15 € 2,39 (€ 8,60 / l)

Razprodano