Izotonični napitki za športnike

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Izotonični napitki: 18 izdelkov

nu3 Electrolyte Drink

nu3 Electrolyte Drink, Lemon Flavour (250 g)

  • brez sladkorja - sladkano samo s stevio
  • z magnezijem, kalijem in natrijem
  • samo 20 kcal na dnevni odmerek
€ 11,99 € 14,99 (€ 47,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vilgain Elektrolitski napitek

Vilgain Elektrolitski napitek, mandarina in limona (500 ml)

  • s 4 elektroliti in vitamini B
  • brez rafiniranega sladkorja
  • z 10 % kokosove vode
€ 2,29 (€ 4,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Isotonic - polnilo

Sponser Sport Food Isotonic -​ polnilo, PEACH (700 g)

  • širok spekter ogljikovih hidratov
  • nizek glikemični indeks
  • nežen okus
€ 18,51 € 19,49 (€ 26,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Energija in vzdržljivost

pure encapsulations Energija in vzdržljivost, 340 g

  • vsebuje kompleksne ogljikove hidrate
  • z maltodekstrinom in glukozo
€ 38,49 (€ 113,21 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Isotonic RED ORANGE

Sponser Sport Food Isotonic RED ORANGE, 1 kos

  • z ogljikovimi hidrati
  • enostavno za pripravo
  • sadni okus
€ 2,49

Dostava do 6. oktober

Natural Power ISO FIT Sports Drink 400 g

Natural Power ISO FIT Sports Drink 400 g, Zelena melona (400 g)

  • hipotonična pijača v prahu
  • kratkoverižni ogljikovi hidrati
  • z minerali in vitamini
€ 16,69 (€ 41,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

le melo ENERGY Pink Grapefruit

le melo ENERGY Pink Grapefruit, 149 g

  • 80 mg kofeina na vrečko
  • z B vitaminskim kompleksom
  • 1000 mg elektrolitov
€ 33,49 (€ 224,77 / kg)

Dostava do 6. oktober

le melo SUGARFREE Tropical Punch

le melo SUGARFREE Tropical Punch, 146 g

  • brez sladkorja, samo 12 kcal
  • s kreatinom in inulinom
  • vsebuje vitamina B6 in C
€ 29,99 (€ 205,41 / kg)

Dostava do 6. oktober

le melo ENERGY Green Machine

le melo ENERGY Green Machine, 126 g

  • 80 mg kofeina na vrečko
  • s kompleksom vitaminov B
  • 1000 mg elektrolitov
€ 33,49 (€ 265,79 / kg)

Dostava do 6. oktober

ALLROUND Watermelon

le melo ALLROUND Watermelon, 191 g

  • 1000 mg elektrolitov
  • vsebuje kompleks vitaminov B
  • brez umetnih barvil
€ 33,49 (€ 175,34 / kg)

Dostava do 6. oktober

le melo ALLROUND Tri Berry Mix

le melo ALLROUND Tri Berry Mix, 200 g

  • sadni okus po jagodičevju
  • vsebuje izomaltulozo
  • s kompleksom B vitamina
€ 33,49 (€ 167,45 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Isostar Hydrate & Perform Lemon

Isostar Hydrate & Perform Lemon, 400 g

  • vsebuje vitamina C in B1
  • s priročno merilno žličko
  • obogateno z natrijem in magnezijem
€ 9,39 (€ 23,48 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Isostar Hydrate & Perform Grapefruit

Isostar Hydrate & Perform Grapefruit, 400 g

  • hitra priprava
  • z natrijem in kalcijem
  • saden okus grenivke
€ 9,39 (€ 23,48 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Isostar Hydrate & Perform Orange

Isostar Hydrate & Perform Orange, 400 g

  • enostavna priprava
  • saden okus
  • idealno za športnike
€ 9,39 (€ 23,48 / kg)

Dostava do 20. oktober

Isostar Hydrate & Perform Cranberry

Isostar Hydrate & Perform Cranberry, 400 g

  • z vitaminoma C in B1
  • enostavna priprava
  • osvežujoč okus
€ 9,39 (€ 23,48 / kg)

Dostava do 20. oktober

Isostar Powertabs Lemon

Isostar Powertabs Lemon, 120 g

  • idealno za trening
  • enostavno za uporabo
  • vsebuje vitamine in minerale
€ 5,49 (€ 45,75 / kg)

Trenutno ni na zalogi

le melo SUGARFREE Yuzu

le melo SUGARFREE Yuzu, 159 g

  • brez sladkorja, samo 12 kcal
  • s kreatinom in L-karnitinom
  • vsebuje vitamina C in D
€ 29,99 (€ 188,62 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Isostar Powertabs Cranberry

Isostar Powertabs Cranberry, 120 g

  • hitra priprava
  • veganska formula
  • saden okus
€ 5,89 (€ 49,08 / kg)

Trenutno ni na zalogi