Muse in namazi za kruh

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Namazi za kruh: 1 - 30 od 226 izdelkov

Alnatura Bio Tahini

Alnatura Bio Tahini, 250 g

  • Za omake, humus in začinjene jedi
  • Aromatičen okus po oreščkih
  • Brez stabilizatorjev
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio kokosovo maslo

Rapunzel Bio kokosovo maslo, 215 g

  • 100% aromatičen kokosov okus
  • vsestransko za rafiniranje
  • posebno fina tekstura
€ 3,79 (€ 17,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Protein Cream

nu3 Protein Cream, Hazelnut Cacao (200 g)

  • zmanjšana vsebnost sladkorja
  • z naravnimi sestavinami
  • brez palmovega olja
€ 4,79 € 5,99 (€ 23,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kokosova mandljeva krema

Alnatura Bio kokosova mandljeva krema, 250 g

  • kremasta receptura
  • eksotična sladka nota
  • brez emulgatorjev
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio tahini beli (sezamovo maslo)

Rapunzel Bio tahini beli (sezamovo maslo), 250 g

  • izdelano iz olupljenega sezama
  • previdno in fino zmleto
  • blagega okusa
€ 4,79 (€ 19,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio namaz iz praženih mandljev s sladkorjem iz kokosovih cvetov

Rapunzel Bio namaz iz praženih mandljev s sladkorjem iz kokosovih cvetov, 250 g

  • s praženimi mandlji
  • brez umetnih dodatkov
  • fina karamelna nota
€ 6,99 (€ 27,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio mandljevo maslo, rjavo

Alnatura Bio mandljevo maslo, rjavo, 250 g

  • izraziti okusi in mazljiva tekstura
  • za kuhanje, namaze in napitke
  • narejeno iz neolupljenih bio mandljev
€ 6,99 (€ 27,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio namaz curry mango papaja

Alnatura Bio namaz curry mango papaja, 180 g

  • Sadno in začinjeno
  • Mazljiva konsistenca
  • Vsebuje curry začimbe
€ 1,99 (€ 11,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio mandljev mousse

Rapunzel Bio mandljev mousse, 500 g

  • 100% opečeni mandlji
  • aromatičen okus
  • vegansko in brez dodatkov
€ 15,99 (€ 31,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Hummus Natur

Alnatura Bio Hummus Natur, 180 g

  • čičerika, sezamovo maslo in začimbe
  • namaz, priloga in dip
  • dolga obstojnost
€ 2,29 (€ 12,72 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kremni namaz z vrtnimi zelišči

Alnatura Bio kremni namaz z vrtnimi zelišči, 180 g

  • s finimi zelišči
  • kot namaz ali dip
  • fin, pikanten okus
€ 2,09 (€ 11,61 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio kokosovo in lešnikovo maslo z datlji

Rapunzel Bio kokosovo in lešnikovo maslo z datlji, 200 g

  • kot namaz ali za rafiniranje
  • naravno sladko in brez emulgatorjev
  • Izboljša pecivo, muesli in drugo
€ 6,99 (€ 34,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kremni namaz Toskana

Alnatura Bio kremni namaz Toskana, 180 g

  • Pikanten mediteranski okus
  • Vsebuje sončnična semena in zelišča
  • 100% vegansko, 100% ekološko
€ 2,09 (€ 11,61 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kokosov pire

Alnatura Bio kokosov pire, 225 g

  • eksotično
  • kremasto & fino
  • brez stabilizatorjev
€ 4,19 (€ 18,62 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Bio krema iz užitne ostrice

Govinda Bio krema iz užitne ostrice, 250 g

  • za vso družino
  • brez dodanega sladkorja
  • izredno mazljivo
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio mandljeva tonka krema

Rapunzel Bio mandljeva tonka krema, 250 g

  • mandlji, mleko in zrna tonke
  • nežne arome in nežno topljivo
  • za mazanje in polnjenje sladic
€ 7,19 (€ 28,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Matični mleček v medu Bio

HOYER Matični mleček v medu Bio, 250 g

  • cvetličen med
  • naraven izdelek
  • pomembni vitamini in aminokisline
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio Kostanjev med

HOYER Bio Kostanjev med, 500 g

  • Iz toskanskih gorskih regij
  • Močnega okusa
  • Izdelano iz nektarja in medene rose
€ 10,99 (€ 21,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kremni namaz, rdeča pesa-hren

Alnatura Bio kremni namaz, rdeča pesa-​hren, 180 g

  • aromatično & fino
  • subtilna ostrina
  • harmoničen okus
€ 2,19 (€ 12,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio namaz iz čokolade in lešnikov

Alnatura Bio namaz iz čokolade in lešnikov, 250 g

  • 45 % lešnikov
  • brez emulgatorjev
  • idealno kot namaz
€ 6,79 (€ 27,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio manuka med

HOYER Bio manuka med, MGO 100+ (250 g)

  • original z Nove Zelandije
  • pikanten okus
  • tudi za zunanjo uporabo
€ 16,14 € 16,99 (€ 64,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio maslo iz indijskih oreščkov

Alnatura Bio maslo iz indijskih oreščkov, 250 g

  • 100% ekološki indijski oreščki
  • ekstra kremast in intenziven okus
  • vsestranska sestavina za kuhanje in peko
€ 6,99 (€ 27,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Propolis v medu Bio

HOYER Propolis v medu Bio, 250 g

  • Z medom iz bio cvetov
  • Izrazit okus
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio Akacijev med z spomladanskim cvetjem

HOYER Bio Akacijev med z spomladanskim cvetjem, 1 kg

  • Čudovita aroma
  • Dobro se poda k čaju
  • Dolgo časa ostane tekoč
€ 19,89 (€ 19,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio veganska krema z oreščki

Rapunzel Bio veganska krema z oreščki, 250 g

  • s 33 % praženih lešnikov
  • vsebuje sladko moko volčjega boba
  • izboljša pecivo in sladice
€ 4,99 (€ 19,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Peanut Butter Crunchy

nu3 Peanut Butter Crunchy, 500 g

  • 100 % arašidi, brez dodatkov
  • več kot 29 % rastlinskih beljakovin
  • za vsestranske trenutke užitka
€ 5,59 € 6,99 (€ 11,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio Gozdni med

HOYER Bio Gozdni med, 250 g

  • Rahlo trpka, smolnata aroma
  • Iz mešanih gozdov
  • Izvor v Piemontu
€ 5,49 (€ 21,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio krema iz makadamije

Rapunzel Bio krema iz makadamije, 250 g

  • pražena makadamija, kakav in morska sol
  • sladkano s sladkorjem Cristallino
  • za namaz, polnjenje in prigrizek
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda 100% mangov pire, bio

Govinda 100% mangov pire, bio, 210 ml

  • mango Alphonso
  • nežno obdelano
  • naravno vsebuje sladkor
€ 3,99 (€ 19,00 / l)

Dostava do 6. oktober

HOYER Bio Med iz srebrne jelke

HOYER Bio Med iz srebrne jelke, 250 g

  • Iz Schwarzwalda
  • Močno in začinjeno
  • Od kapljic medene rose
€ 9,99 (€ 39,96 / kg)

Dostava do 6. oktober