Pregled vseh izdelkov v konopljo

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Konoplja: 22 izdelkov

Alnatura Bio oluščena konopljina semena

Alnatura Bio oluščena konopljina semena, 200 g

  • prefinjen okus po oreščkih
  • za muesli, juhe in solate
  • brez opojnega učinka
€ 4,79 (€ 23,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio konopljini proteini v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio konopljini proteini v prahu, 500 g

  • z železom in magnezijem
  • z omega 3 in 6 maščobnimi kislinami
  • okus po oreščkih
€ 19,89 (€ 39,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio konopljino olje, deviško

Alnatura Bio konopljino olje, deviško, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • ni primerno za nosečnice, doječe matere in otroke
€ 5,49 (€ 21,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio konopljina moka

Rapunzel Bio konopljina moka, 250 g

  • bogata z beljakovinami
  • za muesli, juhe in drugo
  • rahlo oreškast okus
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Dostava do 13. oktober

Berglöwe Bio proteini konoplje Natur

Berglöwe Bio proteini konoplje Natur, 400 g

  • čisto veganski vir beljakovin
  • 46% vsebnost beljakovin
  • z vsemi esencialnimi aminokislinami
€ 15,89 (€ 39,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Purasana Proteini konoplje v prahu BIO

Purasana Proteini konoplje v prahu BIO, 200 g

  • rastlinske beljakovine
  • veliko vlaknin
  • bogata z vitamini
€ 11,99 (€ 59,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Purasana Olupljena semena konoplje BIO

Purasana Olupljena semena konoplje BIO, 200 g

  • 100% naravno
  • Primerno tudi za otroke
  • Vegansko, brez laktoze in glutena
€ 9,99 (€ 49,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Schalk Mühle Avstrijsko bio konopljino olje

Schalk Mühle Avstrijsko bio konopljino olje, 500 ml

  • Nežno in hladno stiskano
  • Prispeva k normalni ravni holesterola
  • 100% iz Avstrije
€ 25,99 (€ 51,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Govinda Bio konopljina semena

Govinda Bio konopljina semena, 150 g

  • z nenasičenimi maščobnimi kislinami
  • kot dodatek pekovskim jedem in testeninam
  • oreškasta aroma
€ 5,39 (€ 35,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bioenergie Konopljina moka BIO

Bioenergie Konopljina moka BIO, 250 g

  • pakirana v Avstriji
  • oreščkast okus
  • za peko, kuhanje in rafiniranje
€ 4,49 (€ 17,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Fandler Bio konopljino olje

Ölmühle Fandler Bio konopljino olje, 250 ml

  • oreškasto-zeliščno
  • hladno stiskano
  • za rafiniranje
€ 15,89 (€ 63,56 / l)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Konopljini proteini Bio

FutuNatura Konopljini proteini Bio, 500 g

  • rastlinske beljakovine
  • pridobljeno iz semen
  • priročne za vsakdan
€ 15,99 (€ 31,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Fandler Bio konopljina moka

Ölmühle Fandler Bio konopljina moka, 400 g

  • fini začimbni okus
  • dragoceni dobavitelj belajkovin
  • idealno za kruh & pecivo
€ 9,49 (€ 23,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Davert Bio oluščena konopljina semena

Davert Bio oluščena konopljina semena, 150 g

  • oreškasta, blaga aroma
  • vsestranski posip za sklede in drugo
  • visoka bio kakovost
€ 4,99 (€ 33,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berglöwe BIO proteini konoplje z banano

Berglöwe BIO proteini konoplje z banano, 400 g

  • čisto veganski vir beljakovin
  • 46% vsebnost beljakovin
  • z vsemi esencialnimi aminokislinami
€ 15,89 (€ 39,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Konopljini proteini v prahu

Govinda Konopljini proteini v prahu, 400 g

  • z oreščkastim okusom
  • brez glutena
€ 12,89 (€ 32,23 / kg)

Dostava do 20. oktober

PRIMABENE Konopljino olje Premium Bio

PRIMABENE Konopljino olje Premium Bio, 250 ml

  • izdelek konoplje
  • oreščkast okus
  • temno rumena do temno zelena barva
€ 16,99 (€ 67,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling BIO neolupljena konopljina semena

Ölmühle Solling BIO neolupljena konopljina semena, 500 g

  • Kakovost surove hrane
  • Naravno in vegansko
  • Oreščkast okus
€ 8,09 (€ 16,18 / kg)

Dostava do 3. november

Terra Elements Konopljini proteini v prahu bio

Terra Elements Konopljini proteini v prahu bio, 500 g

  • visoka vsebnost beljakovin
  • presno živilo brez glutena in lahko prebavljivo
  • lahko se uporablja za napitke, smoothije ali kosmiče
€ 19,89 (€ 39,78 / kg)

Dostava do 13. oktober

Schalk Mühle Ekološko seme konoplje

Schalk Mühle Ekološko seme konoplje, 300 g

  • Odličen kot preliv za solate
  • Olupljen in neobdelan
  • Z aminokislinami
€ 11,89 (€ 39,63 / kg)

Dostava do 21. oktober

BioKing Konopljina semena olupljena bio

BioKing Konopljina semena olupljena bio, 250 g

  • Regionalna superhrana
  • Z minerali in omega-3 maščobnimi kislinami
  • Semena avstrijske konoplje
€ 9,89 (€ 39,56 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Dr. Wunder Konopljini proteini v prahu, bio

Dr. Wunder Konopljini proteini v prahu, bio, 400 g

  • 56% proteinov
  • iz razmaščenih konopljinih semen
  • z esencialnimi aminokislinami
€ 16,89 (€ 42,23 / kg)

Trenutno ni na zalogi