Široka paleta izdelkov z aloe vero

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Dobro za
Filter

Aloe Vera: 13 izdelkov

Amaiva Aloe Vera Bio sok

Amaiva Aloe Vera Bio sok, 1 l

  • 100% neposreden sok
  • s 1200 mg aloveroze
  • brez barvil in konzervansov
€ 23,99 (€ 23,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio Aloe Vera napitek

Raab Vitalfood GmbH Bio Aloe Vera napitek, 1000 ml (1 l)

  • naravno turobno
  • ročno lupljeno
  • očisti telo
€ 20,99 (€ 20,99 / l)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Kurkumin + piperin

FutuNatura Kurkumin + piperin, 90 kaps.

  • ni primerno za nosečnice in doječe ženske
  • zelo priljubljene ajurvedske rastline
  • 950 mg kurkumina
€ 21,99 (€ 392,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

anatis Naturprodukte Aloe Vera, kapsule

anatis Naturprodukte Aloe Vera, kapsule, 90 kaps.

  • Brez pomožnih snovi
  • Pakirano v Avstriji
€ 40,99 (€ 1.138,61 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura 100% Aloe Vera - gel za ptije

FutuNatura 100% Aloe Vera -​ gel za ptije, 500 ml

  • Za pitje ali drgnjenje
  • S koščki celuloze
  • Pasterizirano
€ 13,99 (€ 27,98 / l)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Aloe Vera 100% sok

FutuNatura Aloe Vera 100% sok, 1 l

  • Za pitje in za kreme
  • Hladno stiskanje listov
  • Brez aloina
€ 19,99 (€ 19,99 / l)

Dostava do 14. oktober

Cosmoveda Sok Aloe Vera Pure bio

Cosmoveda Sok Aloe Vera Pure bio, 300 ml

  • Osvežujoč užitek
  • Izboljša smutije in sladice
  • Napolnite svoj jogurt
€ 8,63 € 9,09 (€ 28,77 / l)

Dostava do 6. oktober

KUMARI Freshly Squeezed Aloe Vera Juice

KUMARI Freshly Squeezed Aloe Vera Juice, 1 l

  • najvišja kvaliteta
  • z več kot 200 hranili
  • ekološko, sveže in nerazredčeno
€ 25,49 (€ 25,49 / l)

Dostava do 6. oktober

Life Light Aloe Vera sok, bio

Life Light Aloe Vera sok, bio, 500 ml

  • 99,9 % čisti bio sok aloe vere
  • iz gela ročno nabranih listov
  • za približno 10 porcij
€ 17,89 (€ 35,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Koščki aloe vere v bio soku aloe vere

Cosmoveda Koščki aloe vere v bio soku aloe vere, 300 ml

  • 95% kosov aloe vere
  • 5% sok aloe vere
  • Popolno z jogurti, sladicami in smutiji
€ 12,09 (€ 40,30 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Sok aloe vere +

Kräuter Max Sok aloe vere +, 1 l

  • 99,6% svež rastlinski sok aloe vere
  • Z vitamini B5, B6, B12 in C
€ 24,99 (€ 24,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Purasana Aloe Vera Drink Gel

Purasana Aloe Vera Drink Gel, 1 l

  • iz sadnega mesa
  • hladno stisnjeno
  • brez sladkorja
€ 27,99 (€ 27,99 / l)

Trenutno ni na zalogi

ZeinPharma GI Protect

ZeinPharma GI Protect, 60 kaps.

  • s rdečim brestom in navadnim slezom
  • z aloe vero in kamilico
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 42,99 (€ 1.302,73 / kg)

Brezplačna dostava do 19. oktober

Cesarica zdravilnih rastlin na splošno velja za negovalni izdelek. Rastlina je v uporabi že več kot 5000 let. Že takrat sta bila Nefertiti in Kleopatra preprosto navdušeni nad njenimi dragocenimi lastnostmi. Tako imenovana rastlina nesmrtnosti je zaradi svojih vrst hranil in tisočletne tradicije z leti uživala stalno priljubljenost. Vsebuje različne vrste vitaminov, mineralov, aminokislin, polisaharidov, encimov in sekundarne rastlinske spojine. Predvsem ljudje z občutljivo kožo so več kot prepričani. Danes je Mehika eno najpomembnejših, glavno rastočih področij. Suhota, toplota in svetloba so tri najboljše komponente za doseganje uspešne rasti. Družinski član Affodillaceae ne potrebuje debla, da bi zrasel kot številne druge rastlinske vrste, potrebujete le zemljo. V optimalnih pogojih lahko aloe vera doseže dolžino listov do 50 cm. Silhueta rastline zaradi svoje gladke listne površine in bodic vizualno spominja na kaktus. Če ste že kdaj okusili dragoceni gel znotraj lista, se boste zagotovo spomnili grenkega okusa. V arabščini aloe pomeni grenko. Vendar vas to ne sme odvrniti od notranje uporabnosti. Odkrijte presenetljivo veliko različnih izdelkov prvovrstne kakovosti, v obliki kapsul ali praška, kot zdravilo za pitje ali kot dodatek v kozmetičnih izdelkih.