Izdelki za vitalno življenje nad 50

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Vitamini Minerali Elementi v sledeh Alergeni Tip kože Lastnosti izdelkov Druge vitalne snovi
Filter

Vital 50+: 1 - 30 od 343 izdelkov

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 tab.

  • mikroniziran DHEA
  • 25 mg na tableto
  • za odrasle osebe, stare 18 let in več
€ 36,44 € 40,49 (€ 1.301,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized, 60 tab.

  • 10 mg DHEA na tableto
  • mikronizirana lipidna matrica
  • naravni hormon iz korenine jam
€ 27,44 € 30,49 (€ 980,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg, 120 kaps.

  • 100% naravno
  • popolnoma vegansko
  • brez magnezijevega stearata
€ 17,90 € 19,89 (€ 151,69 / kg)

Dostava do 7. oktober

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 vrečk (295 g)

  • L-arginin in L-citrulin
  • s skupno 6 vitamini
  • osvežujoč okus citrusov in jagod
€ 78,29 € 86,99 (€ 265,39 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Nature Love Vitamin D3 & K2

Nature Love Vitamin D3 & K2, 30 ml

  • raztopljeno v kokosovem olju
  • letna dobava visokih odmerkov
  • z vrhunskim vitaminom K2
€ 16,19 € 17,99 (€ 539,67 / l)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Essence L Omega-3 1000 mg

ZeinPharma Essence L Omega-​3 1000 mg, 140 soft-​gel kaps.

  • z EPA in DHA
  • v soft-gel kapsulah
  • narejeno iz ribje želatine
€ 17,00 € 18,89 (€ 95,51 / kg)

Dostava do 7. oktober

Original Masqueliers OPC Anthogenol

Original Masqueliers OPC Anthogenol, 90 kaps.

  • vegetarijansko
  • močan antioksidant, ki vpliva na kri, možgane in črevesje
  • TOP-kakovosten izdelek
€ 53,99 € 59,99 (€ 1.874,65 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Source of Life® – mini-tablete

NaturesPlus® Source of Life® – mini-​tablete, 360 tab.

  • kompleks multivitaminov
  • enostavno za pogoltniti
  • hipoalergena formulacija
€ 78,29 € 86,99 (€ 195,73 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Vitaplex Tekoč Vitamin D3, 1.000 IU

Vitaplex Tekoč Vitamin D3, 1.000 IU, 30 ml

  • enostavna uporaba s pomočjo pipete
  • št. 1 med našimi vitamin D izdelki
€ 34,19 € 37,99 (€ 1.139,67 / l)

Dostava do 7. oktober

Arthrobene Za sklepe plus

Arthrobene Za sklepe plus, 120 kaps.

  • z glukozaminom in hondroitin sulfatom
  • vsebuje kalcij iz koralnih alg
  • obogateno z vitamini
€ 46,79 € 51,99 (€ 433,24 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU, 90 veg. kaps.

  • naravni vitamin D3 iz lanolina
  • samo 1 kapsula na teden
  • za vsakdan
€ 12,50 € 13,89 (€ 833,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Source of Life® tablete

NaturesPlus® Source of Life® tablete, 90 tab.

  • multivitaminski dodatek
  • optimalna sestava
  • optimalna oskrba z bistvenimi hranili
€ 42,74 € 47,49 (€ 208,49 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma MenoVital plus 460 mg

ZeinPharma MenoVital plus 460 mg, 120 kaps.

  • naravni izvleček rdeče detelje
  • z 8% izoflavonov
  • vsebuje vitamin C in cink
€ 19,34 € 21,49 (€ 276,29 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations Vitamin K & D

pure encapsulations Vitamin K & D, 60 kaps.

  • za tvorbo kosti
  • za normalno uporabo kalcija
  • vitamin K1 in K2
€ 32,84 € 36,49 (€ 1.824,44 / kg)

Dostava do 7. oktober

Igennus Pure & Essential Astaxanthin Complex

Igennus Pure & Essential Astaxanthin Complex, 90 soft-​gel kaps.

  • 90 veganskih soft-gel kapsul
  • naravni izvleček morskih alg
  • z antioksidanti
€ 24,29 € 26,99 (€ 809,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations Magnesium Energy

pure encapsulations Magnesium Energy, 60 kaps.

  • Idealno za športne navdušence
  • Magnezij z veliko PLUSA
  • Lahko se uporablja pred, med in po vadbi
€ 20,69 € 22,99 (€ 279,59 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations Ubikinol QH 100 mg

pure encapsulations Ubikinol QH 100 mg, 60 kaps.

  • koencim Q10 v aktivirani obliki
  • pridobljeno s postopkom biofermentacije
  • brez nepotrebnih dodatnih snovi
€ 93,59 € 103,99 (€ 1.509,52 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

GoPrimal O3 - Čisti Omega 3

GoPrimal O3 -​ Čisti Omega 3, 90 kaps.

  • naravni vir omega-3
  • trajnostno pridobljen iz aljaškega polaka
  • 400/300 mg EPA / DHA na kapsulo
€ 30,59 € 33,99 (€ 248,70 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin D3 soft-gel kapsule 14.000 IU

ZeinPharma Vitamin D3 soft-​gel kapsule 14.000 IU, 120 soft-​gel kaps.

  • 350 mcg vitamina D3 na mehko kapsulo
  • iz lanolina
  • zaužijemo le vsaka 2 tedna
€ 13,40 € 14,89 (€ 394,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Mega B100 mg S/R

NaturesPlus® Mega B100 mg S/R, 90 tab.

  • s popolnim B kompleksom
  • vegetarijanska formulacija
  • brez sintetičnih barvil
€ 33,29 € 36,99 (€ 277,42 / kg)

Dostava do 7. oktober

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil unflavored

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil unflavored, nevtral (237 ml)

  • narejen iz 100 % divje trske
  • v obliki trigliceridnih molekul
  • nevtralnega okusa, brez arome
€ 31,94 € 35,49 (€ 134,77 / l)

Dostava do 7. oktober

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil Lemon

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil Lemon, 237 ml

  • narejeno iz 100 % divje ulovljene trske
  • prijeten okus limone
  • 1060 mg vseh omega-3 na 5 ml
€ 36,89 € 40,99 (€ 155,65 / l)

Dostava do 7. oktober

Vitamaze Cink

Vitamaze Cink, 180 tab.

  • v obliki velikih odmerkov
  • samo 1/2 tablete na dan
  • brez magnezijevega stearata
€ 15,20 € 16,89 (€ 120,63 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Wild Yams Plus 500 mg

ZeinPharma Wild Yams Plus 500 mg, 120 veg. kaps.

  • veganski recept
  • dodana vitamin E in cink
  • 20 % diosgenina
€ 24,29 € 26,99 (€ 323,87 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals

Igennus Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals, 60 tab.

  • še posebej za ženske
  • naravno in halal
  • z vitamini in minerali
€ 15,20 € 16,89 (€ 197,40 / kg)

Dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Ultra Source of Life® - tablete

NaturesPlus® Ultra Source of Life® -​ tablete, 90 tab.

  • celosten kompleks iz zelenjave in sadja
  • vsebuje vitamine in minerale
  • s kompleksom aminokislin
€ 49,94 € 55,49 (€ 227,00 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

ZeinPharma Bosvelija kadilo 450 mg

ZeinPharma Bosvelija kadilo 450 mg, 120 veg. kaps.

  • veganski recept
  • 70 % visokokakovostne bosvelične kisline
  • nežen postopek izdelave
€ 26,99 € 29,99 (€ 396,91 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Acai Pulver BIO

Purasana Acai Pulver BIO, 100 g

  • visoka vsebnost antioksidantov
  • popolno za kolače ali sadne sokove
  • hranila z liofilizacijo
€ 18,89 € 20,99 (€ 188,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Source of Life Garden Vitamin D3

NaturesPlus® Source of Life Garden Vitamin D3, 60 veg. kaps.

  • 100% rastlisnki, visokokoncentrirani vitamin D3
  • pridobljen iz biološki pridelanih jedilnih gob
  • obogaten in okrepljen z rastlinskim ko-faktorjem
€ 14,66 € 16,29 (€ 488,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitamin D3 5000 IU + K2 100 µg, visok odmerek in vegetarijansko

Vitamaze Vitamin D3 5000 IU + K2 100 µg, visok odmerek in vegetarijansko, 180 tab.

  • primerno za vegetarijance
  • brez nepotrebnih dodatkov
  • enostavno se pogoltne
€ 16,10 € 17,89 (€ 357,78 / kg)

Dostava do 7. oktober