Wild - deodoranti z možnostjo ponovnega polnjenja

Za bolj ozaveščene uporabnike in visokim odstotkom naravnih sestavin

Wild je sodobna blagovna znamka za nego telesa, ki si je zastavila cilj zmanjšati količino plastike za enkratno uporabo v kopalnici in hkrati ponuditi izdelke z visokim deležem naravnih sestavin. Znamka je znana po izdelkih z možnostjo ponovnega polnjenja, kot so deodoranti, geli za prhanje in balzami za nego ustnic.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Lastnosti izdelkov
Filter

Wild: 6 izdelkov

Wild Deodorant Refill Cherry Blossom

Wild Deodorant Refill Cherry Blossom, 40 g

  • za vse tipe kože
  • s hranilnimi lastnostmi
  • zanesljivo vpija znoj
€ 5,48 € 6,09 (€ 137,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wild Deodorant Refill Fresh Cotton & Sea Salt

Wild Deodorant Refill Fresh Cotton & Sea Salt, 40 g

  • za vse tipe kože
  • bez aluminijevih soli
  • sveža dišavna kompozicija
€ 5,48 € 6,09 (€ 137,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Deodorant Starterset Fresh Cotton & Sea Salt

Wild Deodorant Starterset Fresh Cotton & Sea Salt, 40 g

  • 1x Aluminium Case Aqua - aluminijasto ohišje
  • 1x Refill Fresh Cotton & Sea Salt - deodorant (polnilo), 40g
  • s čudovito svežim vonjem
€ 12,77 € 14,19 (€ 319,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wild Deodorant Starterset Cherry Blossom

Wild Deodorant Starterset Cherry Blossom, 40 g

  • 1x Aluminium Case Rosa - aluminijasto ohišje
  • 1x Refill Cherry Blossom - deodorant (polnilo), 40g
  • z nažnim vonjem
€ 12,77 € 14,19 (€ 319,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla

Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla, 40 g

  • za vse tipe kože
  • s sladkimi odtenki
  • vlaži kožo
€ 5,48 € 6,09 (€ 137,00 / kg)

Dostava do 13. oktober

Wild Deodorant Starterset Coconut & Vanilla

Wild Deodorant Starterset Coconut & Vanilla, 40 g

  • 1x Aluminium Case Lila - aluminijasto ohišje za deodorant
  • 1x Refill Coconut & Vanilla - deodorant (polnilo), 40g
  • s sladko dišečo sestavo
€ 12,77 € 14,19 (€ 319,25 / kg)

Dostava do 13. oktober