Naravna Prehranska dopolnila za nosečnice in doječe mamice

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Vitamini Minerali Elementi v sledeh Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Za nosečnice/doječe matere: 1 - 30 od 60 izdelkov

NaturesPlus® Folic Acid Hearts

NaturesPlus® Folic Acid Hearts, 90 tab.

  • s folno kislino, vit. B6 in B12
  • tablete v obliki srca
  • prispeva k normalni presnovi homocisteina
€ 9,49 (€ 474,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Folati 400

pure encapsulations Folati 400, 90 kapsul

  • folna kislina iz biološko aktivnega folata
  • ob povečani potrebi ali želji nosečnosti
  • učinkovit
€ 31,49 (€ 1.749,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Igennus Pure L-Methylfolate 400 mcg

Igennus Pure L-​Methylfolate 400 mcg, 180 tab.

  • na osnovi folne kisline
  • hipoalergena formulacija
  • vegansko in brez GSO
€ 20,99 (€ 355,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • Kaljeno in fermentirano
  • S spermidinom in sojinimi beljakovinami
  • Naravni vir vitamina B
€ 31,99 (€ 133,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Formula za nosečnost

pure encapsulations Formula za nosečnost, 60 kaps.

  • optimalno usklajen recept
  • z magnezijem, železom, selenom, jodom in cinkom
  • z BCAA
€ 38,99 (€ 649,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • še posebej za ženske
  • naravni magnezij
  • vitamini B in vitamin K2, D3
€ 23,49 (€ 156,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Burgerstein Magnesiumvital

Burgerstein Magnesiumvital, 90 tab.

  • 150 mg magnezija na tableto
  • enostavna uporaba
  • za športnike in nosečnice
€ 31,99 (€ 189,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 kaps.

  • 470 mg DHA na dnevno porcijo
  • 130 mg EPA na dnevno porcijo
  • z vitaminom E
€ 28,99 (€ 402,64 / kg)

Dostava do 6. oktober

Prenatal

Novalac Prenatal Prenatal, 30 kaps.

  • pomembna hranila
  • s folno kislino in železom
  • z vitaminom C in D3
€ 24,99 (€ 743,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Folna kislina 800 mcg

NaturesPlus® Folna kislina 800 mcg, 90 tab.

  • priznana Nature's Plus kakovost
  • z 1 tableto ste dobro preskrbljeni
  • zelo dobra bio razpoložljivost
€ 9,49 (€ 189,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Burgerstein Pregnancy & Nursing

Burgerstein Pregnancy & Nursing, 60 tab.

  • dragocena hranila
  • za mamo in otroka
  • brez umetnih dodatkov
€ 24,99 (€ 217,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pure & Essential Vegan Omega-3 & Astaxanthin

Igennus Pure & Essential Vegan Omega-​3 & Astaxanthin, 60 soft-​gel kaps.

  • 60 soft-gel kapsul
  • čisto rastlinsko olje iz alg
  • tudi za ljudi z alergijami na ribe
€ 22,99 (€ 229,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Medex Železo, vitamin C + folna kislina sirup

Medex Železo, vitamin C + folna kislina sirup, 150 ml

  • okusen sirup
  • idealno tudi za športnike in otroke
  • z 74% meda
€ 17,79 (€ 118,60 / l)

Dostava do 6. oktober

Purasana Maca v prahu BIO

Purasana Maca v prahu BIO, 200 g

  • vegansko
  • posušeno na soncu
  • bogato s kalcijem in železom
€ 13,99 (€ 69,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

SOJALL Fermento Bio

SOJALL Fermento Bio, 500 ml

  • fermentiran napitek za redčenje
  • z naravnim vitaminom C
  • tudi za športnike
€ 28,49 (€ 56,98 / l)

Dostava do 6. oktober

KAL Methyl Folate 800 mcg

KAL Methyl Folate 800 mcg, 90 tab.

  • 5-metil-tetrahidrofolat (5-MTHF)
  • Z najboljšo biološko razpoložljivostjo
  • Prav tako je priporočljivo za nosečnice
€ 25,99 (€ 2.165,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

B-kompleks z metilfolatom in intrinzičnim faktorjem

KLEAN LABS B-​kompleks z metilfolatom in intrinzičnim faktorjem, 60 kaps.

  • kompleks z vitaminom B
  • tiamin, riboflavin in drugo
  • brez GSO
€ 29,99 (€ 1.199,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals, 60 tab.

  • z aktivnim folatom in nežnim železom
  • brez umetnih dodatkov ali polnil
  • primerno za nosečnost in po njej
€ 21,99 (€ 309,28 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Omega 3-6-9

FutuNatura Omega 3-​6-​9, 60 soft-​gel kaps.

  • Omega 3 iz ribjega olja sardona
  • Omega 6 iz sončničnega olja
  • Omega 9 iz lanenega olja
€ 12,99 (€ 158,41 / kg)

Dostava do 6. oktober

tetesept Femi Baby

tetesept Femi Baby, 60 kos.

  • pri načrtovanju nosečnosti
  • za obdobje nosečnosti in dojenja
  • s folno kislino, železom in magnezijem
€ 13,89 (€ 0,23 / kos.)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Ultra Prenatal®

NaturesPlus® Ultra Prenatal®, 180 tab.

  • multivitaminski dodatek
  • z vitaminom D3 in folno kislino
  • idealno za ženske
€ 51,99 (€ 111,81 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA na dnevno porcijo
  • 455 mg DHA na dnevno porcijo
  • z okusom pomaranče
€ 30,99 (€ 206,60 / l)

Dostava do 6. oktober

Purely Nutrition Omega-3 1000 mg

Purely Nutrition Omega-​3 1000 mg, 60 soft-​gel kaps.

  • z vitaminom E
  • mehke kapsule
  • enostavno odmerjanje
€ 11,99 € 14,99 (€ 138,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 vreč.

  • 400 mg magnezija na vrečko
  • nasujte neposredno na jezik (brez vode)
  • prijeten okus pomaranče
€ 7,99 (€ 123,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations B12 Folate Melt

pure encapsulations B12 Folate Melt, 90 tabl. liz.

  • Aktiviran vitamin B12 z metafolinom®
  • B12 kot metilkobalamin
  • Folna kislina kot kalcijev L-metilfolat iz Metafolin®
€ 38,49 (€ 1.480,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3, 90 gum. bomb.

  • za uporabo med nosečnostjo
  • folna kislina, DHA in EPA maščobne kisline
  • osvežujoč okus malinove limonade
€ 21,99 (€ 74,04 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nordic Naturals Prenatal DHA

Nordic Naturals Prenatal DHA, 90 soft-​gel kaps.

  • DHA-dominatni omega-3
  • Pred, med nosečnostjo in med dojenjem
  • Nearomatizirano
€ 49,99 (€ 757,42 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

tetesept Femi Mama® za lase in kožo

tetesept Femi Mama® za lase in kožo, 30 tab.

  • primerno za doječe matere
  • preprosta uporaba
  • veganska sestava
€ 4,99 (€ 509,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Burgerstein ZinkVital 30 mg

Burgerstein ZinkVital 30 mg, 100 tab.

  • raznolik element v sledovih
  • enostavno uživanje
  • vegetarijanske tablete
€ 30,99 (€ 352,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Folat (Quatrefolic®) 400μg

ZeinPharma Folat (Quatrefolic®) 400μg, 120 kaps.

  • idealno med nosečnostjo
  • vegansko in brez magnezijevega stearata
  • vrez konzervansov
€ 17,89 (€ 813,18 / kg)

Dostava do 6. oktober