Izdelki za nego obraza

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Obraz: 1 - 30 od 219 izdelkov

Dr. Töth Bazična krema za reguliranje

Dr. Töth Bazična krema za reguliranje, 100 ml

  • iz dragocenih naravnih surovin
  • življenjsko pomembni minerali
  • ni testirano na živalih
€ 31,04 € 34,49 (€ 310,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Dnevna krema za specialno negi z nežnimi mandljevimi cvetovi

Kneipp Dnevna krema za specialno negi z nežnimi mandljevimi cvetovi , 50 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • poveča prožnost in elastičnost
  • s karitejevim maslom
€ 7,37 € 8,19 (€ 147,40 / l)

Dostava do 7. oktober

ENZBORN Krema za obraz s solmi Mrtvega morja

ENZBORN Krema za obraz s solmi Mrtvega morja, 80 ml

  • originalna sol iz Jordanije
  • nežna receptura
  • tudi za nevrodermatitis in luskavico
€ 9,17 € 10,19 (€ 114,63 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Specialna krema za suho kožo

Sebamed Specialna krema za suho kožo, 50 ml

  • za posebej suho kožo
  • s fitosteroli iz semen ogrščice
  • idealno kot dnevna nega
€ 7,28 € 8,09 (€ 145,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Negovalni gel za nečisto kožo

Sebamed Negovalni gel za nečisto kožo, 50 ml

  • za nečisto in mastno kožo
  • obogateno z aloe vero
  • idealno za osnovno nego
€ 5,93 € 6,59 (€ 118,60 / l)

Dostava do 7. oktober

ENZBORN Maslo za ustnice

ENZBORN Maslo za ustnice, 10 ml

  • intenzivna nega
  • brez mineralnih olji
  • za potovanja
€ 3,50 € 3,89 (€ 350,00 / l)

Dostava do 7. oktober

Zechsal Pure Elements krema za obraz

Zechsal Pure Elements krema za obraz, 50 ml

  • Za vse tipe kože
  • Prebiotična sestava
  • Z magnezijem in hialuronsko kislino
€ 44,09 € 48,99 (€ 881,80 / l)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Sebamed Anti-Ageing obnovitvena krema

Sebamed Anti-​Ageing obnovitvena krema , 50 ml

  • za kožo nad 30 let
  • vsebuje Q10 in vitamin A
  • neguje s sladkim mandljevim oljem
€ 7,28 € 8,09 (€ 145,60 / l)

Dostava do 7. oktober

KUMARI PH Skin Balancer

KUMARI PH Skin Balancer, 250 ml

  • za vse tipe las
  • spodbudi obnovitev celic
  • izredno nežen
€ 13,67 € 15,19 (€ 54,68 / l)

Dostava do 7. oktober

Specialna nočna krema "Mandljevi cvetovi za mehko kožo"

Kneipp Specialna nočna krema "Mandljevi cvetovi za mehko kožo", 50 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • za obraz, vrat in dekolte
  • bogata formula
€ 8,27 € 9,19 (€ 165,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Kokosovo maslo za nego ustnic

Ölmühle Solling Kokosovo maslo za nego ustnic, 5 g

  • Za vse tipe kože
  • Talilna tekstura
  • Ni lepljivo
€ 5,39 € 5,99 (€ 1.078,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Radiant Skin Oil

Maharishi Ayurveda Radiant Skin Oil, 10 ml

  • olje za nego obraza
  • iz čistih olj
  • zelo izdatno
€ 20,24 € 22,49 (€ 2.024,00 / l)

Dostava do 7. oktober

KUMARI Moisturizing Day Cream

KUMARI Moisturizing Day Cream, 50 ml

  • s svežim rastlinskim sokom aloe vere
  • s hialuronsko kislino in oljem jojobe
  • za vsak tip kože
€ 22,94 € 25,49 (€ 458,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Home of Ayurveda somamed MP4-Bala zeliščno olje

Home of Ayurveda somamed MP4-​Bala zeliščno olje, 15 ml

  • naravno pridelano
  • enostavno za uporabo
  • iz proizvodnje z manj plastike
€ 2,69 € 2,99 (€ 179,33 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Krema za obraz z 2 % vitamina E

Sebamed Krema za obraz z 2 % vitamina E, 75 ml

  • za občutljivo kožo
  • za občutek negovane kože
  • bogata formula
€ 6,38 € 7,09 (€ 85,07 / l)

Dostava do 7. oktober

Krema za obraz za izboljšanje kože z oljem čajevca

alkmene Krema za obraz za izboljšanje kože z oljem čajevca, 50 ml

  • idealno za nečisto kožo
  • preprečuje nastanek mozoljev
  • s cinkom PCA
€ 5,48 € 6,09 (€ 109,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Nežna negovalna krema proti staranju Exclusiv

Maharishi Ayurveda Nežna negovalna krema proti staranju Exclusiv, 50 ml

  • tekoči kristali
  • anti-age
  • za vsakodnevno uporabo
€ 42,74 € 47,49 (€ 854,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Čistilna piling maska 3 v 1 z oljem čajevca

alkmene Čistilna piling maska 3 v 1 z oljem čajevca, 150 ml

  • za nečisto kožo
  • vegansko in brez mikroplastike
  • formula za globinsko čiščenje
€ 5,93 € 6,59 (€ 39,53 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Clear Face Mattierende Creme

Sebamed Clear Face Mattierende Creme, 50 ml

  • za mastno in nečisto kožo
  • z aloe vero in izvlečkom divjega kostanja
  • za vsakodnevno uporabo
€ 7,28 € 8,09 (€ 145,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Dr. Töth Bazični kremni piling

Dr. Töth Bazični kremni piling, 200 ml

  • blag kremni piling na bazi rastlinskih olj soje, jojobe in mandljevega olja.
  • 100 ml
  • osveži ten
€ 27,44 € 30,49 (€ 137,20 / l)

Dostava do 7. oktober

Dr. Töth Bazična krema s svetlobnimi kvanti LQA

Dr. Töth Bazična krema s svetlobnimi kvanti LQA, 150 ml

  • za vse tipe kože
  • priporočljivo tudi kot maska za obraz
  • bazične, dragocene sestavine
€ 44,99 € 49,99 (€ 299,93 / l)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Negovalna krema PITTA Exclusiv

Maharishi Ayurveda Negovalna krema PITTA Exclusiv, 50 ml

  • za rdečico
  • naptesot
  • dehidracija
€ 38,24 € 42,49 (€ 764,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Apeiron Rožna voda - vitalno razpršilo

Apeiron Rožna voda -​ vitalno razpršilo, 100 ml

  • poživljajoč in oživljajoč tonik za obraz
€ 13,67 € 15,19 (€ 136,70 / l)

Dostava do 7. oktober

SanaCare Sana GNU in oči

SanaCare Sana GNU in oči, 30 ml

  • v 30 ml pipetnih steklenicah
  • voda - 99,7 ml
  • slanica - 0,3 ml
€ 8,27 € 9,19 (€ 275,67 / l)

Dostava do 7. oktober

Golden Tree Ageless

Golden Tree Ageless, 50 ml

  • za zrelo kožo
  • hidrira kožo
  • za čvrsto in gladko polt
€ 50,99 (€ 1.019,80 / l)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Kneipp Balzam za ustnice Hydro Care

Kneipp Balzam za ustnice Hydro Care , 4,70 ml

  • za gladke ustnice
  • z vodno meto in aloe vero
  • osvežujoč vodni vonj
€ 5,48 € 6,09 (€ 1.165,96 / l)

Dostava do 7. oktober

APRICOT Beauty Hyaluron blazinica za čelo

APRICOT Beauty Hyaluron blazinica za čelo

  • neguje zrelo kožo
  • iz medicinskega silikona
  • za večkratno uporabo do 30-krat
€ 29,24 € 32,49

Dostava do 7. oktober

Classic Ayurveda Vlažilna krema

Classic Ayurveda Vlažilna krema, 50 ml

  • aloe vera in neem
  • naravna vlažilna nega
  • nežno poživljajoč vonj
€ 29,69 € 32,99 (€ 593,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Alva FOR HIM vlažilna krema

Alva FOR HIM vlažilna krema, 60 ml

  • vitalizira, gladi in napenja kožo
  • z anti-aging učinkom
  • izredno izdaten - zelo ugoden
€ 13,67 € 15,19 (€ 227,83 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Čistilno mleko VATA-PITTA Exclusive

Maharishi Ayurveda Čistilno mleko VATA-​PITTA Exclusive, 200 ml

  • za čiščenje obraza
  • nežno do kože
€ 20,69 € 22,99 (€ 103,45 / l)

Dostava do 7. oktober