Izdelki za nego telesa iz skupine Kräutermax

Filtriranje in razvrščanje

Cena Tip kože Tip las Lastnosti izdelkov Za koga?
Filter

Nega telesa: 1 - 30 od 45 izdelkov

Kräuter Max Sprej za noge z divjim kostanjem

Kräuter Max Sprej za noge z divjim kostanjem, 120 ml

  • za vse tipe kože
  • negovalno in osvežujoče
  • z rdečimi listi vinske trte, arniko in žajbljem
€ 16,39 € 20,49 (€ 136,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Mazilo iz svetega kadila +

Kräuter Max Mazilo iz svetega kadila +, 100 ml

  • za roke, noge, stopala in hrbet
  • z izvlečkom arnike in ingverja
  • Avokado in olivno olje
€ 25,49 (€ 254,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Mazilo z divjim kostanjem + gel

Kräuter Max Mazilo z divjim kostanjem + gel, 100 ml

  • z učinkovinami iz divjega kostanja in evkaliptusa
  • vsebuje planinski bor in mentol
  • 100 ml gel-mazila
€ 16,39 (€ 163,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Milo z rastlinskim oljem kamiličnih listov

Kräuter Max Milo z rastlinskim oljem kamiličnih listov, 100 g

  • po preverjenem receptu
  • z olivnim in kokosovim oljem
  • s kamilicami
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Milo za lase z ognjičem+

Kräuter Max Milo za lase z ognjičem+, 100 g

  • dodaten vitamin E
  • za vsak tip lasišča
  • in za vsak tip las
€ 12,09 (€ 120,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Krema za okoli oči z rjavo algo+

Kräuter Max Krema za okoli oči z rjavo algo+, 30 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • brez silikonskih olj
  • se zlahka vpije
€ 27,59 € 45,99 (€ 919,67 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Krema za stopala ob poškodbah

Kräuter Max Krema za stopala ob poškodbah, 100 ml

  • s pantenolom, sečnino oz.
  • gorskim borom in ognjičem
  • tudi za suho in hrapavo kožo
€ 12,29 € 20,49 (€ 122,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Mazilo vražji krempelj +

Kräuter Max Mazilo vražji krempelj +, 100 ml

  • za roke, noge, stopala in hrbet
  • z naravnimi rastlinskimi izvlečki
€ 21,99 (€ 219,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Propolis mazilo +

Kräuter Max Propolis mazilo +, 100 ml

  • z nepozebnikom
  • z alantoinom
  • 100 ml posoda
€ 16,39 (€ 163,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Intenzivna krema za roke aloevera +

Kräuter Max Intenzivna krema za roke aloevera +, 70 ml

  • z aloe vero, karitejevim maslom in olivnim oljem
  • olje oreščkov makadamije in olje jojobe
  • hitro se vpije in se ne masti
€ 15,19 (€ 217,00 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Rastlinsko milo s soljo

Kräuter Max Rastlinsko milo s soljo, 100 g

  • preizkušen recept s kokosom in olivnim oljem
  • voljna in gladka koža
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Rastlinsko milo Rose

Kräuter Max Rastlinsko milo Rose, 100 g

  • s kokosovim oljem, olivnim oljem ter vrtnicami
  • za žametno nežen občutek
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Gel za prhanje za moške

Kräuter Max Gel za prhanje za moške, 250 ml

  • Z limoninim oljem, aloe vero in morsko soljo
  • Z izvlečkom koprive in pšenice
  • Lahko se uporablja tudi kot šampon
€ 15,19 (€ 60,76 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Aloe vera gel 97%

Kräuter Max Aloe vera gel 97%, 200 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • idealno tudi kot losjon po sončenju
  • vlažilno in negovalno
€ 20,49 (€ 102,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Aloe vera sprej 97%

Kräuter Max Aloe vera sprej 97%, 100 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • vlažilno in negovalno
  • idealno tudi kot losjon po sončenju brez olja
€ 20,49 (€ 204,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Krema za sončenje SPF 30

Kräuter Max Krema za sončenje SPF 30, 70 ml

  • za obraz in telo
  • z zaščitnim faktorjem (SPF) 30
  • za dehidrirano in suho kožo
€ 22,49 (€ 321,29 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Rastlinsko milo z aloe vero

Kräuter Max Rastlinsko milo z aloe vero, 100 g

  • preverjen recept
  • z aloe vero
  • z olivnim in kokosovim oljem
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Rastlinsko milo z oljem rakitovca

Kräuter Max Rastlinsko milo z oljem rakitovca, 100 g

  • s kokosovim oljem, olivnim oljem in oljem rakitovca
  • naredi kožo gladko in voljno
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Gel za prhanje žajbelj +

Kräuter Max Gel za prhanje žajbelj +, 250 ml

  • Z izvlečkom žajblja, žajbljevim oljem in morsko soljo
  • Lahko se uporablja tudi kot šampon za lase
  • Za normalno in občutljivo kožo
€ 15,19 (€ 60,76 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Milo z rastlinskim oljem sivke

Kräuter Max Milo z rastlinskim oljem sivke, 100 g

  • stari recept
  • s kokosovim in olivnim oljem
  • pomirjujoča sivka
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Mazilo z ognjičem +

Kräuter Max Mazilo z ognjičem +, 100 ml

  • s kamilico, pšeničnimi kalčki in avokadovim oljem
  • s proteini pšenice
  • 100 ml kreme ognjiča
€ 12,59 € 20,99 (€ 125,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Gel za prhanje Sheabutter+

Kräuter Max Gel za prhanje Sheabutter+, 250 ml

  • S karitejevim maslom, aloe vero in morsko soljo
  • Vsebuje ekstrakt vanilije in vitamin E
  • Primerno tudi za občutljivo kožo
€ 15,19 (€ 60,76 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Krema za oči hialuron+

Kräuter Max Krema za oči hialuron+, 15 ml

  • za zahtevno kožo
  • z oljem grozdnih pečk in arganovim oljem
  • z izvlečkoma parakrese in planike
€ 21,29 € 35,49 (€ 1.419,33 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Deo sprej z žajbljem +

Kräuter Max Deo sprej z žajbljem +, 100 ml

  • z žajbljem in limonino travo
  • tudi za zahtevno kožo
  • BREZ aluminijevih soli
€ 16,39 € 20,49 (€ 163,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Šampon za lase z vrbo+

Kräuter Max Šampon za lase z vrbo+, 1.000 ml

  • očarljivo nežna nega
  • pralno aktivne rastlinske snovi
  • primerno za vsakodnevno pranje las
€ 48,99 (€ 48,99 / l)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Kräuter Max Mazilo arnika +

Kräuter Max Mazilo arnika +, 100 ml

  • negovalna krema
  • z oljem planinskega bora
€ 18,19 (€ 181,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Gel za prhanje s sivko+

Kräuter Max Gel za prhanje s sivko+, 250 ml

  • naravne sestavine
  • dragocena aloe vera
  • ognjič in limona
€ 15,19 (€ 60,76 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Gel za prhanje z morsko soljo

Kräuter Max Gel za prhanje z morsko soljo, 250 ml

  • Z morsko soljo in rastlinskimi olji
  • Zagotavlja veliko vlage
  • Lahko se uporablja tudi kot šampon
€ 15,19 (€ 60,76 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Dezodorantni sprej z limono+

Kräuter Max Dezodorantni sprej z limono+, 100 ml

  • naravna formula
  • svežina skozi cel dan
  • tudi z zahtevno kožo
€ 20,49 (€ 204,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Šampon s preslico+

Kräuter Max Šampon s preslico+, 250 ml

  • čistilno aktivne snovi naravnega izvora
  • nežno očisti lasišče in lase
  • primerno za luskasto lasišče
€ 20,49 (€ 81,96 / l)

Dostava do 6. oktober