Body Attack - Sports Nutrition

Športna prehrana za lažje doseganje ciljev.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Lastnosti izdelkov
Filter

Body Attack: 4 izdelki

Body Attack YAMBAM Crunch Protein Bar

Body Attack YAMBAM Crunch Protein Bar, White Chocolate Raspberry-​Vanilla (55 g)

  • s hrustljavimi krispiji
  • vsebuje dragocene vlaknine
  • brez palmovega olja
€ 2,79 (€ 50,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Body Attack Power Protein Bar

Body Attack Power Protein Bar, Vanilla Stracciatella (35 g)

  • z vitamini
  • z L-karnitinom
  • brez aspartama
€ 1,49 (€ 42,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

Body Attack YAMBAM Nuts Protein Bar

Body Attack YAMBAM Nuts Protein Bar, Cookie'n Chocolate (55 g)

  • s slastno čokoladno
  • z arašidi
  • brez palmovega olja
€ 2,79 (€ 50,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

Body Attack Protein Peanut Butter, Crunchy

Body Attack Protein Peanut Butter, Crunchy, Peanut Butter Crunchy (1.000 g)

  • brez dodanega sladkorja in palmovega olja
  • vsestransko uporaben v kuhinji
  • visoka vsebnost proteinov in nizka vsebnost ogljikovih hidratov
€ 12,99 (€ 12,99 / kg)

Dostava do 20. oktober

Športna prehrana, ki se prilagaja vašim ciljem! Body Attack je ena najbolj priljubljenih blagovnih znamk za športno in dietno prehrano v Nemčiji. Izdelki izpolnjujejo stroge standarde kakovosti, zato so testirane tudi surovine. Recepture izdelkov dopolnjujejo tudi slastni okusi. Funkcionalno, praktično in preprosto.