Izdelki za optimiranje prebave

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Prebava, želodec in debelo črevo: 1 - 30 od 671 izdelkov

ZeinPharma Koencim Q10 100mg

ZeinPharma Koencim Q10 100mg, 120 kaps.

  • 100% enak Q10 v telesu
  • pridobljen izključno na rastlinski osnovi
  • idealno od 50. leta starosti dalje
€ 35,99 € 39,99 (€ 679,06 / kg)

Dostava do 7. oktober

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

  • kot topel in hladen napitek
  • zelo hranilen
  • za potešitev žeje med treningom
€ 17,99 € 29,99 (€ 59,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 vrečk (295 g)

  • L-arginin in L-citrulin
  • s skupno 6 vitamini
  • osvežujoč okus citrusov in jagod
€ 78,29 € 86,99 (€ 265,39 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

pure encapsulations Vitamin C 1000 pufer (puferiran)

pure encapsulations Vitamin C 1000 pufer (puferiran), 250 kapsul

  • za vsakodnevno uživanje
  • idealno za občutljive ljudi
  • pH nevtralno
€ 76,49 € 84,99 (€ 250,79 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Dr. Töth Bazična mešanica mineralov

Dr. Töth Bazična mešanica mineralov, 500 g

  • s pomembnimi minerali
  • brez umetnih ojačevalcev okusa in konzervansov
  • odličnega okusa
€ 37,79 € 41,99 (€ 75,58 / kg)

Dostava do 7. oktober

Nature Love Curcuma Extrakt

Nature Love Curcuma Extrakt, 45 kaps.

  • visoka vsebnost kurkumina na kapsulo
  • zelo dobra biološka uporabnost
  • zadostuje za 4,5 mesecev
€ 13,04 € 14,49 (€ 372,57 / kg)

Dostava do 7. oktober

Nature Love Probiona kompleks kultur

Nature Love Probiona kompleks kultur, 120 kaps.

  • z inulinom iz ekološke pridelave
  • bakterijske kulture v enterično obloženih kapsulah
  • pakiranje zadostuje za 2 meseca
€ 19,79 € 21,99 (€ 324,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitamaze Kadilo

Vitamaze Kadilo, 120 kaps.

  • visoko dozirano
  • vsebuje bosvelično kislino
  • brez arom
€ 19,79 € 21,99 (€ 299,85 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Spirulina v prahu BIO

Purasana Spirulina v prahu BIO, 200 g

  • Brez kakršnihkoli dodatkov
  • Idealno za smutije in sadne sokove
  • Fair Trade
€ 14,03 € 15,59 (€ 70,15 / kg)

Dostava do 7. oktober

Igennus VESIsorb® Ubiquinol-QH

Igennus VESIsorb® Ubiquinol-​QH, 30 soft-​gel kaps.

  • koencim Q10
  • idealno za starejše od 40 let
  • brez umetnih barvil
€ 30,59 € 33,99 (€ 1.973,55 / kg)

Dostava do 7. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Bio akacijeva vlakna v prahu

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Bio akacijeva vlakna v prahu, 360 g

  • 80% topnih vlaken
  • Tudi za nosečnice, doječe matere in otroke
  • Nevtralen okus
€ 31,99 (€ 88,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitaplex FibreControl

Vitaplex FibreControl, 450 g

  • naravne vlaknine
  • čista akacijevka vlakna iz Acacia Senegal
  • enostavno doziranje
€ 21,14 € 23,49 (€ 46,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Mlete lupine trpotca

Life Light Mlete lupine trpotca, 500 g

  • brez dodatkov
  • brez glutena
€ 15,56 € 17,29 (€ 31,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations Ubikinol QH 100 mg

pure encapsulations Ubikinol QH 100 mg, 60 kaps.

  • koencim Q10 v aktivirani obliki
  • pridobljeno s postopkom biofermentacije
  • brez nepotrebnih dodatnih snovi
€ 93,59 € 103,99 (€ 1.509,52 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

pure encapsulations Bromelain DR

pure encapsulations Bromelain DR, 30 kaps.

  • 2400 GDU / g
  • v kislinsko stabilni ovojnici kapsule (DRcaps®)
  • rastlinska kombinacija
€ 20,69 € 22,99 (€ 1.724,17 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio tablete kurkume

Raab Vitalfood GmbH Bio tablete kurkume, 300 tablet

  • vegansko
  • s piperinom
  • izdelano v Nemčiji
€ 15,20 € 16,89 (€ 168,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Curcumin-Triplex³ 500mg

ZeinPharma Curcumin-​Triplex³ 500mg, 150 kaps.

  • 100 % naravne sestavine
  • brez sintetičnih dodatkov
  • veganska sestava
€ 51,29 € 56,99 (€ 523,37 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Betain Hydrochlorid

NaturesPlus® Betain Hydrochlorid, 90 tab.

  • 1 tableta dnevno
  • hipoalergeno
  • brez glutena
€ 13,85 € 15,39 (€ 197,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Cele luščine indijskega trpotca

Life Light Cele luščine indijskega trpotca, 500 g

  • 80 % vsebnosti balastnih snovi
  • brez dodatkov
  • gensko nespremenjeno
€ 14,48 € 16,09 (€ 28,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Bio zvezdasti janež

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Bio zvezdasti janež, 180 kaps.

  • 100% naravnega izvora
  • izdelano iz celih zmletih plodov
  • brez polnil in konzervansov
€ 41,99 (€ 466,56 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light ENADA Coenzym1 - N.A.D.H 7,5 mg

Life Light ENADA Coenzym1 -​ N.A.D.H 7,5 mg, 80 tab.

  • veganska formula
  • obogatena z vitaminom B3
  • enterokisana formula
€ 84,14 € 93,49 (€ 13.355,56 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Animal Parade GOLD Multivitamin češnja

NaturesPlus® Animal Parade GOLD Multivitamin češnja, 120 žveč. tabl.

  • vitamina D3 in K2
  • posebej prilagojeno potrebam otrok
  • brez sladkorja
€ 30,59 € 33,99 (€ 117,65 / kg)

Dostava do 7. oktober

Animal Parade Inner Ear Support - brez sladkorja

NaturesPlus® Animal Parade Inner Ear Support -​ brez sladkorja, 90 žveč. tabl.

  • zabavne žvečljive tablete v obliki živali
  • okus, ki je otrokom všeč
  • posebna kombinacija vitalnih snovi
€ 22,49 € 24,99 (€ 118,37 / kg)

Dostava do 7. oktober

Carnium Botanicals Bloat Aid

Carnium Botanicals Bloat Aid, 90 kaps.

  • 100% vegansko
  • s slezom in komarčkom
  • s kamilico in meliso
€ 24,29 € 26,99 (€ 306,31 / kg)

Dostava do 7. oktober

Kräuter Max Švedska zelišča za švedsko grenčico

Kräuter Max Švedska zelišča za švedsko grenčico, 100 g

  • za lastno žganje
  • 100 g švedskih zelišč
  • 38% žitnim žganjem (ni vključeno)
€ 17,90 € 19,89 (€ 179,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte Listi papaje, čaj

anatis Naturprodukte Listi papaje, čaj, 250 g

  • vsebuje encim papain
  • brez gensko spremenjenih organizmov
  • brez sintetičnih snovi
€ 18,89 € 20,99 (€ 75,56 / kg)

Dostava do 7. oktober

Allergy Research Group GastroCleanse

Allergy Research Group GastroCleanse, 100 veg. kaps.

  • z lupinami bolšjih semen
  • z aktivnim ogljem in klorofilom
  • vitamin C in magnezij
€ 26,54 € 29,49 (€ 312,24 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bergamotka in artičoka

Raab Vitalfood GmbH Bergamotka in artičoka, 100 kaps.

  • Flavonoidi iz izvlečka bergamotke
  • cinarin iz izvlečka artičoke
  • vsebuje holin
€ 22,49 € 24,99 (€ 523,02 / kg)

Dostava do 7. oktober

Dr. Töth Mineralno-bazične kapsule LQA

Dr. Töth Mineralno-​bazične kapsule LQA, 90 kaps.

  • z mineralnimi snovmi
  • kalcij, kalij in magnezij
€ 26,99 € 29,99 (€ 415,23 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio šipek v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio šipek v prahu, 500 g

  • z naravnim vitaminom C
  • certificirana ekološka pridelava v Čilu
  • visokokakovostna sorta AP-4® – gojena na soncu
€ 43,19 € 47,99 (€ 86,38 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober