Izdelki za krepitev zdravja iz skupine IronMaxx

Filtriranje in razvrščanje

Cena Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Dobro za
Filter

Zdravje: 22 izdelkov

ironMaxx Hellfire® Box

ironMaxx Hellfire® Box, 60 kaps.

  • z izvlečkom zelenega čaja
  • vsebuje kofein, Yerba Mate, Gurana in Niacin
€ 17,89 (€ 275,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Green Amino

ironMaxx Green Amino, 550 kaps.

  • 100% encimsko
  • dragocen sirotkin beljakovinski, hidrolizat
  • brez okusa
€ 44,49 (€ 118,64 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

ironMaxx BCAAs + Glutamin 1200

ironMaxx BCAAs + Glutamin 1200, 260 kaps.

  • več vsebine in aktivnih sestavin od običajnih kapsul
  • optimizirano z vitaminom B6
  • brez umetnih barvil in konzervansov
€ 35,99 (€ 100,62 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Amino tirozin

ironMaxx Amino tirozin, 130 kaps.

  • s 2100 mg tirozina na porcijo
  • brez sladkorja in maščob
  • brez okusa
€ 22,49 (€ 204,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Collagen + Vitamin C Liquid

ironMaxx Collagen + Vitamin C Liquid, 1.000 ml

  • tekoči facelift
  • okus po mirabelle slivah
  • 1000 ml koncentrata
€ 29,99 (€ 29,99 / l)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Guarana Active

ironMaxx Guarana Active, 100 kaps.

  • brez maščob in ogljikovih hidratov
  • za šport, moč in zmogljivost in vzdržljivost
  • za intenzivnejše in daljše vadbe
€ 23,99 (€ 266,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Maca Origin 1300

ironMaxx Maca Origin 1300, 260 kaps.

  • čist, zeliščni ekstrakt iz Peruja
  • odlična kakovost surovin
  • optimalno v fazi nadgradnje mišične mase
€ 44,99 (€ 118,39 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

ironMaxx Arginin Simplex 800

ironMaxx Arginin Simplex 800, 130 kaps.

  • arginin simplex 800 v obliki kapsul
  • z več kot 3700mg L-arginina na porcijo
  • brez dodanih ogljikovih hidratov ali kofeina
€ 20,99 (€ 182,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Arginin Simplex 1200

ironMaxx Arginin Simplex 1200, 260 kaps.

  • več kot 4400 mg L-arginina na porcijo
  • več vsebine in učinkovin v primerjavi z dosedanjimi kapsulami
  • brez dodatnih ogljikovih hidratov ali kofeina
€ 37,99 (€ 115,12 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx AminoCraft Liquid

ironMaxx AminoCraft Liquid, pomaranča-​marakuja (1.000 ml)

  • 1 steklenica ustreza približno 500 g čistega proteina
  • zagotavlja več kot 12.000 mg čistih aminokislin
  • brez maščob
€ 27,99 (€ 27,99 / l)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx CLA - konjugirana linolna kislina

ironMaxx CLA -​ konjugirana linolna kislina, 130 kaps.

  • najvišja koncentracija linolne kisline
  • idealno dopolnilo med kardio-treningi
  • mehke kapsule - za lažjo uporabo
€ 27,99 (€ 160,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Maca Origin 800

ironMaxx Maca Origin 800, 130 kaps.

  • čist, zeliščni ekstrakt iz Peruja
  • odlična kakovost surovin
  • optimalno v fazi nadgradnje mišic
€ 20,99 (€ 174,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Vitamin B Bioactive

ironMaxx Vitamin B Bioactive, 150 kaps.

  • z vitaminom B1, B2, B6 in B12
  • za presnovo energije
  • za živčni sistem
€ 14,99 (€ 124,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Kreatin

ironMaxx Kreatin, 300 g

  • 5000 mg kreatin monohidrata na odmerek
  • brez laktoza, glutena in sladkorja
  • brez maščob, soli, jajc in kvasa
€ 19,89 (€ 66,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx 100% EAAs Zero

ironMaxx 100% EAAs Zero, Zelena jabolka (500 g)

  • za vzdržljivostne športe
  • s polsencialnim histidinom
  • praktično in hitro za pripravo
€ 33,99 (€ 67,98 / kg)

Dostava do 28. oktober

ironMaxx PLATINUM OMEGA 3

ironMaxx PLATINUM OMEGA 3, 60 kaps.

  • bogato z dragocenimi EPA (34%) in DHA (24%)
  • za zdravje srca
  • brez nepotrebnih dodatkov in polnil
€ 10,89 (€ 155,57 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Collagen Powder Zero

ironMaxx Collagen Powder Zero, Tropical (250 g)

  • Najkvalitetnejše aminokisline
  • Lahko topen prašek
  • Različni okusi
€ 17,89 (€ 71,56 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Glukozamin + vitamin C

ironMaxx Glukozamin + vitamin C, 90 tab.

  • visokokakovostni glukozamin
  • zadostuje za 3 mesece
  • brez sladkorja
€ 18,89 (€ 154,08 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Ornitin

ironMaxx Ornitin, 130 kaps.

  • za zadostno preskrbo z L-ornitinom
  • takoj dostopno telesu
€ 26,99 (€ 245,36 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Creabolikum kapsule

ironMaxx Creabolikum kapsule, 130 kaps.

  • s 4800 mg kreatin-monohidrata na porcijo
  • brez laktoze, glutena, sladkorja, maščob, soli, jajc in kvasa
  • brez barvil in konzervansov
€ 19,89 (€ 165,75 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Mineralni kompleks

ironMaxx Mineralni kompleks, 130 kaps.

  • 100% polnilo za vaše rezervarje
  • vsebuje enajst pomembnih mineralov
  • optimalno za športnike
€ 16,89 (€ 93,83 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Lipo Reduct 600

ironMaxx Lipo Reduct 600, 100 kaps.

  • hitozan v kapsulah vitamina C
  • primerno za mastne obroke
€ 20,99 (€ 279,87 / kg)

Trenutno ni na zalogi