Raznoliki izdelki s proteini

Nepogrešljivi za uspešen trening

Beljakovine so osnovni gradniki človeškega telesa. Pogovorno so znani tudi kot proteini. Sestavljene iz aminokislin, so beljakovine povezane s peptidnimi vezmi. Med športnimi aktivnostmi so beljakovine v glavnem prilagojene potrebam mišic in so priljubljeno prehransko dopolnilo za po vadbi.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Za cilje treniranja Alergeni Lastnosti izdelkov Vrsta proteinov
Filter

Proteini (beljakovine): 1 - 30 od 157 izdelkov

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

  • idealno pred intenzivnimi treningi moči
  • prvovrsten okus
  • najvišja kakovost izdelka
€ 152,99 € 169,99 (€ 67,58 / kg)

Brezplačna dostava do 14. oktober

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 932 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 932 g, Gourmet Chocolate (932 g)

  • nagrajen 5 let zapored
  • kakovostni izolat sirotkinih proteinov
  • brez sladkorja in maščob
€ 71,99 € 79,99 (€ 77,24 / kg)

Brezplačna dostava do 14. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio grahov protein

Raab Vitalfood GmbH Bio grahov protein, 400 g

  • z vsemi esencialnimi aminokislinami
  • z izolevcinom, levkinom in valinom
  • za kosti in mišice
€ 16,10 € 17,89 (€ 40,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Sirotkini proteini v prahu, bio

Purasana Sirotkini proteini v prahu, bio, Naravno (400 g)

  • visoka vsebnost proteinov
  • specialno razpršilno sušenje in filtriranje
  • odlična kakovost sirotke
€ 25,19 € 27,99 (€ 62,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Protein Shake Pur Plus Bio

Raab Vitalfood GmbH Protein Shake Pur Plus Bio, 500 g

  • Narejeno iz beljakovin graha in riža
  • Nežen okus
  • Čisto rastlinsko
€ 20,69 € 22,99 (€ 41,38 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio proteini bučnih semen

Raab Vitalfood GmbH Bio proteini bučnih semen, 500 g

  • nežen okus
  • s 60 % proteinov
  • za sladke in slane jedi
€ 14,30 € 15,89 (€ 28,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder, 2170 g

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder, 2170 g, Rich Chocolate (2.170 g)

  • z dragocenimi aminokislinami
  • dragocen proteinski napitek
  • primerno za vegetarijance
€ 107,99 € 119,99 (€ 49,76 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

More Nutrition Protein Iced Coffee

More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

  • do 19 g beljakovin na porcijo
  • brez dodanega sladkorja
  • s pravim kavnim prahom
€ 19,79 € 21,99 (€ 65,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

ESN Designer Whey Protein

ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

  • do 25 g proteinov na porcijo
  • kombinacija koncentrata in izolata
  • za napitke, kašo in drugo
€ 16,19 € 17,99 (€ 53,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vetain Veganski bio proteini

Vetain Veganski bio proteini, Vanilla (540 g)

  • v različnih okusih
  • izključno rastlinska formula
  • brez glutena in soje
€ 29,69 € 32,99 (€ 54,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Proteini volčjega boba v prahu, bio

Raab Vitalfood GmbH Proteini volčjega boba v prahu, bio, 500 g

  • brez dodatkov – 100% čisto
  • vsestransko uporabno v številnih receptih
  • za prehrano, bogato z proteini
€ 12,50 € 13,89 (€ 25,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

nutri + Vegan 3K-Protein

nutri + Vegan 3K-​Protein, Strawberry-​Cream (1.000 g)

  • Vsaj 22 g beljakovin na porcijo
  • Kremna tekstura, slastno sladko
  • Kombinacija 3 virov beljakovin
€ 29,69 € 32,99 (€ 29,69 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Govinda Bio riževi proteini v prahu

Govinda Bio riževi proteini v prahu, 400 g

  • naravni vir beljakovin
  • iz rjavega riža
  • nevtralen okus
€ 11,60 € 12,89 (€ 29,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

ironMaxx 100% Whey Protein

ironMaxx 100% Whey Protein, cookies in krema (900 g)

  • visoka vsebnost beljakovin do 80 %
  • optimalna topnost v vodi
  • celoten nabor aminokislin
€ 37,79 € 41,99 (€ 41,99 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food Senior Protein

Sponser Sport Food Senior Protein, Chocolate (455 g)

  • bogat s kolagenom in HMB
  • brez glutena
  • obogaten z vitaminom D
€ 37,79 € 41,99 (€ 83,05 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vilgain Clear Plant Protein

Vilgain Clear Plant Protein, mango in pomaranča (700 g)

  • 75 % rastlinskih beljakovin
  • hidrolizirani grahovi peptidi
  • slajeno s steviol glikozidi
€ 35,99 € 39,99 (€ 51,41 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food Recovery Shake

Sponser Sport Food Recovery Shake, Chocolate (900 g)

  • visokokakovosten vir beljakovin
  • z vitamini in minerali
  • lahko se pripravi z mlekom ali vodo
€ 30,59 € 33,99 (€ 33,99 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio konopljini proteini v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio konopljini proteini v prahu, 500 g

  • z železom in magnezijem
  • z omega 3 in 6 maščobnimi kislinami
  • okus po oreščkih
€ 17,90 € 19,89 (€ 35,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder

BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder, Cookie Dough (600 g)

  • vegansko
  • 23 g rastlinskih proteinov na porcijo
  • brez dodanega sladkorja
€ 29,69 € 32,99 (€ 49,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg, Rich Chocolate (2,90 kg)

  • visokokakovosten izdelek
  • dobro topen
  • z malo sladkorja
€ 53,99 € 59,99 (€ 18,62 / kg)

Brezplačna dostava do 14. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio kopriva v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio kopriva v prahu, 160 g

  • 530 g sveže koprive/100 g prahu
  • s kalijem in kalcijem
  • nežno posušeno
€ 13,49 € 14,99 (€ 84,31 / kg)

Dostava do 7. oktober

Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g

Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g, Jogurt z limono (500 g)

  • s sirotkinim izolatom, sirotkinim koncentratom, mlekom in jajcem
  • nebeško kremast in naraven okus
  • visoka vsebnost beljakovin
€ 26,99 € 29,99 (€ 53,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Purasana Vegan Protein Shape & Control

Purasana Vegan Protein Shape & Control, Jagoda-​malina (350 g)

  • z grahovimi proteini
  • za užitek vedno in povsod
  • naravni okusi
€ 20,69 € 22,99 (€ 59,11 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 850 g Dose

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 850 g Dose, Neutral (850 g)

  • z visoko vsebnostjo BCAA
  • tudi za nizkokalorično dieto
  • čisti izolat sirotkinih proteinov
€ 55,79 € 61,99 (€ 65,64 / kg)

Brezplačna dostava do 23. oktober

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • grah, riž in sončnični proteini
  • brez sojinih proteinov in laktoze
  • kremasta konsistenca, brez grudic
€ 21,99 € 27,49 (€ 21,99 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Najara® proteinski napitek v prahu

Life Light Najara® proteinski napitek v prahu, 500 g

  • z rastlinskimi proteini
  • s koencimom Q10
  • z vitamini, minerali in elementi v sledovih
€ 24,29 € 26,99 (€ 48,58 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio riževi proteini v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio riževi proteini v prahu, 400 g

  • veganski vir proteinov
  • vsebuje vse esencialne aminokisline
  • nevtralen okus
€ 16,19 € 17,99 (€ 40,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Mammut Whey Protein 1000 g

Mammut Whey Protein 1000 g, Vanilija (1.000 g)

  • 27 g beljakovin na obrok
  • praktična torba z zadrgo
  • z dozirno žličko
€ 71,99 € 79,99 (€ 71,99 / kg)

Brezplačna dostava do 19. oktober

Sponser Sport Food Multi Protein 850 g

Sponser Sport Food Multi Protein 850 g, Vanilla (850 g)

  • kombinacija sirotke, kazeina in jajčnega albumina
  • popoln aminokislinski profil in BCAA
  • nežna ultra- in mikro-filtracija
€ 50,39 € 55,99 (€ 59,28 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Purasana Vegan Soya Protein Soya, bio

Purasana Vegan Soya Protein Soya, bio, Naravno (400 g)

  • optimalno za osebe z laktozno intoleranco
  • visoka kakovost rastlinskih beljakovin
  • z uravnoteženim profilom aminokislin
€ 17,90 € 19,89 (€ 44,75 / kg)

Dostava do 7. oktober