STYX Anticelulitno masažno olje, 100 ml

Hladno stiskana rastlinska olja za nego kože

€ 13,09

(€ 130,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • 100 % čista eterična olja
  • in hladno stiskana rastlinska olja
  • za nego in lepši videz kože
  • Vegansko Vegansko

Pogosto naročeno skupaj z Kneipp Masažno olje "Dobro počutje hrbta in vratu", 100 ml

STYX Anticelulitno masažno olje, 100 ml € 13,09 (€ 130,90 / l)
Kneipp Masažno olje "Dobro počutje hrbta in vratu", 100 ml € 7,19 (€ 71,90 / l)
Skupna cena: € 20,28
Opis

Anticelulitno masažno olje znamke STYX vsebuje 100 % čista eterična olja in hladno stiskana rastlinska olja ter je primerno za vsakodnevno masažo in nego kože.

  • Ob redni masaži prispeva k bolj gladkemu in negovanemu videzu kože.
Št. izd.: XEC-STX-1035
Vsebina: 100 ml
EAN: 9004432010355
Št.-Proizvajalca: 1035
Znamka: STYX
Oblika vsebine: Olje
Vrste izdelka: Nega kože
Lastnosti izdelkov: Vegansko
Za koga?: Posebej za ženske, Posebej za moške
Sestavine (INCI)

Glycerin Soja Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopherylacetat, Cetearyl Ethylhexanoate, Parfum, Benzyl Nicotinate, Rosmarinus Officinalis Oil, Mentha Arvensis (Cornmint) Oil, Cinnamal, Isopropyl Myristate, Eugenol, Limonene, Geraniol, Cumarin, Linalool

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Avstrija, office@styx.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STYX Anticelulitno masažno olje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder