STYX Chin Min Sport fluid, 100 ml

Pripravi mišice na aktivnost

€ 11,39 € 11,99 -5%

(€ 113,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za ogrevanje in pripravo
  • primerno pred športno aktivnostjo
  • s kitajskim metinim oljem
  • BREZ testiranja na živalih BREZ testiranja na živalih
  • Vegansko Vegansko

Pogosto naročeno skupaj z STYX Masažna krema s kozjim maslom, 50 ml

STYX Chin Min Sport fluid, 100 ml € 11,39 (€ 113,90 / l)
STYX Masažna krema s kozjim maslom, 50 ml € 16,19 (€ 323,80 / l)
Skupna cena: € 27,58
Opis

Chin Min Sport fluid znamke STYX je namenjen pripravi mišic pred športnimi obremenitvami.

Št. izd.: XEC-STX-18322
Vsebina: 100 ml
EAN: 9004432183226
Št.-Proizvajalca: 18322
Znamka: STYX
Tip kože: Za vsak tip kože
Lastnosti izdelkov: BREZ sintetičnih dodatkov, BREZ testiranja na živalih, Vegansko, brez parabenov, brez parafinov
Za koga?: Posebej za ženske, Posebej za moške
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearat Citrat, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Calendula Officinalis Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Se, Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Gluconolactone, Menthol[1], Panthenol, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Benzyl Nicotinate, Limonene, Linalool

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Linija izdelkov Chin Min
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Avstrija, office@styx.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STYX Chin Min Sport fluid

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder