Vilgain Sprej z oljem sojine omake, 200 ml
Brezglutenska sojina omaka v spreju za fino odmerjanje v vaši kuhinji
€ 7,49
(€ 37,45 / l, vklj. 9,5% DDV
-
Vilgain
Sprej z avokadovim oljem
Praktičen sprej z avokadovim oljem sorte Hass za kuhanje in peko
€ 8,89(€ 44,45 / l) -
Vilgain
Ghee z avokadovim oljem v spreju
Prečiščeno maslo brez laktoze z avokadovim oljem v praktičnem dozirniku
€ 7,99(€ 39,95 / l) -
Vilgain
Sprej z oljem sojine omake
Brezglutenska sojina omaka v spreju za fino odmerjanje v vaši kuhinji
€ 7,49(€ 37,45 / l) -
Vilgain
Sprej s kokosovim oljem
Filipinska kokosova maščoba v praktičnem spreju za vaše obroke
€ 7,49(€ 37,45 / l)
Lastnosti in prednosti
- v praktičnem spreju
- brez glutena in GSO
- brez sintetičnih dodatkov
-
Brez glutena
Opis
S sprejem s sojino omako znamke Vilgain imate odmerjanje svoje najljubše omake vedno popolnoma pod nadzorom in preprečite nenamerno prelivanje jedi. Omaka je izdelana iz kakovostnih sojinih zrn brez GSO iz Nizozemske in je popolnoma brez pšenice ali umetnih dodatkov. Zato je po naravi brez glutena. Pameten sistem pršenja vsebino dodatno ščiti pred zunanjimi vplivi in jo dolgo ohranja svežo. Za solate, marinade, meso ali juhe – pristen, pikanten okus oplemeniti najrazličnejše jedi povsem brez dodatne maščobe.
Navodila za uporabo:
Pred uporabo dobro pretresite in z razdalje 10–15 cm popršite po jedeh ali v ponev. Primerno za hladno in toplo kuhinjo. 1 sekunda pritiska ustreza pribl. 1,8 ml omake. Dozirnik omogoča standardno odmerjanje (pritisk na sredino) ali manjše odmerjanje (pritisk na konico).
| Št. izd.: | VIL-43540 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 ml |
| EAN: | 8595717719755 |
| Št.-Proizvajalca: | 43540 |
| Znamka: | Vilgain |
| Oblika vsebine: | Sprej |
| Oblike prehrane: | Brez glutena |
| Alergeni: | Brez glutena |
| Vrste izdelka: | Živila |
| Informacije o shranjevanju: | Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo. |
| Lahko vsebuje sledi živil: | G - mleko / laktoza, H - oreščki |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 0 / 0 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 0 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
voda, Soja, sol, alkoholni kis