Slastni musliji iz oreščkov

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Musliji iz oreščkov: 11 izdelkov

BioKing Crunchy Bio

BioKing Crunchy Bio, Hrustljave jagode (375 g)

  • z ovseno kašo
  • naravna sladkoba
€ 6,83 € 7,59 (€ 18,21 / kg)

Dostava do 7. oktober

BioKing Premium hrustljavi kosmiči Bio

BioKing Premium hrustljavi kosmiči Bio, Malina (375 g)

  • nežno pečeni kosmiči
  • s suhim sadjem in oreščki
€ 5,21 € 5,79 (€ 13,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

ahead Low Sugar Cereal Milky Hazelnut

ahead Low Sugar Cereal Milky Hazelnut, 240 g

  • bela čokolada in pristen okus po oreščkih
  • brez dodanega sladkorja in palmovega olja
  • odličen hrustljav okus in fine beljakovine
€ 6,99 (€ 29,13 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnavit Bio Nut Crunchy

Alnavit Bio Nut Crunchy, 300 g

  • s praženimi oreščki
  • sjda za dodaten okus
  • brez glutena in izključno rastlinskega izvora
€ 4,49 € 4,99 (€ 14,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio oreščki in oves Crunchy

Alnatura Bio oreščki in oves Crunchy, 375 g

  • polnozrnati oves in 3 vrste oreščkov
  • sladkano z riževim sirupom
  • za zajtrk in prigrizek
€ 4,22 € 4,69 (€ 11,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Allos Bio Amaranth Crunchy - oreščki

Allos Bio Amaranth Crunchy -​ oreščki, 400 g

  • 100% polnozrnati kosmiči
  • brez palmovega olja
  • z riževimi krispiji
€ 5,39 € 5,99 (€ 13,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio muesli z oreščki

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio muesli z oreščki, 500 g

  • Veganska mešanica
  • Kakovostni polnozrnat kosmiči
  • Z rozinami in oreščki
€ 6,74 € 7,49 (€ 13,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Allos Bio nesladkani muesli - oreščki

Allos Bio nesladkani muesli -​ oreščki, 500 g

  • vegansko
  • s kokosovim čipsom
  • brez dodanega sladkorja
€ 4,58 € 5,09 (€ 9,16 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio muesli z oreščki

Alnatura Bio muesli z oreščki, 500 g

  • bio sestavine
  • hrustljavi oreščki
  • hranilni žitni kosmiči
€ 4,04 € 4,49 (€ 8,08 / kg)

Dostava do 7. oktober

ahead No Added Sugar Cereal Hazelnut Nougat

ahead No Added Sugar Cereal Hazelnut Nougat, 240 g

  • čokoladna hrustljavost in veliko beljakovin
  • brez dodanega sladkorja in palmovega olja
  • nežen nugat in intenziven okus
€ 5,99 (€ 24,96 / kg)

Dostava do 13. oktober

Classic Ayurveda Müsliji Nutty - Vata, bio

Classic Ayurveda Müsliji Nutty -​ Vata, bio, 450 g

  • z dragocenimi zemeljskimi oreščki in drugimi oreščki
  • sestavine iz bio pridelave
  • posebej zasnovano za došo Vata
€ 7,19 € 7,99 (€ 15,98 / kg)

Dostava do 7. oktober