Alternativne soli in aromatične soli

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Soli: 1 - 30 od 38 izdelkov

BioKing Kristalna sol - fino mleta

BioKing Kristalna sol -​ fino mleta, 500 g

  • Najboljša namizna sol
  • Nežen postopek izdelave
  • Popolnoma naravna
€ 3,69 (€ 7,38 / kg)

Dostava do 20. oktober

A.Vogel Herbamare® Trocomare bio zeliščna sol

A.Vogel Herbamare® Trocomare bio zeliščna sol, 250 g

  • 100 % bio kakovost in naravne sestavine
  • z 12 zelišči, papriko in hrenom
  • veganska, brez glutena in brez dodatkov
€ 4,99 (€ 19,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

A.Vogel Herbamare® Original bio zeliščna sol

A.Vogel Herbamare® Original bio zeliščna sol, 1.000 g

  • 100 % bio kakovost in naravne sestavine
  • z 12 svežimi zelišči in zelenjavo
  • veganska, brez glutena in brez dodatkov
€ 13,49 (€ 13,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

A.Vogel Herbamare® Diet bio nadomestek soli

A.Vogel Herbamare® Diet bio nadomestek soli, 125 g

  • alternativa soli z manj natrija in s kalijem
  • 13 sveže nabranih bio zelišč in zelenjave
  • veganska, brez glutena in brez dodatkov
€ 4,49 (€ 35,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Mešanica kalijeve soli

Raab Vitalfood GmbH Mešanica kalijeve soli, 1000 g polnilna vrečka

  • alternativa kuhinjski soli
  • za vsa živila in jedi
  • vegansko in brez glutena
€ 11,89 (€ 11,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

A.Vogel Herbamare® Spicy bio zeliščna sol

A.Vogel Herbamare® Spicy bio zeliščna sol, 250 g

  • 100 % bio kakovost in naravne sestavine
  • s svežimi zelišči, čilijem in poprom
  • veganska, brez glutena in brez dodatkov
€ 5,49 (€ 21,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Ayurveda kamena sol

Cosmoveda Ayurveda kamena sol, 1 kg

  • ročno lomljena
  • iz mineralov in elementov v sledeh
€ 8,39 (€ 8,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Ayurveda groba kamena sol

Cosmoveda Ayurveda groba kamena sol, 500 g

  • iz vznožja himalajske regije
  • lomljeno ročno
  • bogato z minerali
€ 5,29 (€ 10,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

Maharishi Ayurveda Ayurvedska kamena sol

Maharishi Ayurveda Ayurvedska kamena sol, 250 g

  • brez kemičnih dodatkov
  • naravno in nejodirano
  • ne povečevanje pitte
€ 9,39 (€ 37,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Keltska morska sol, fina

Govinda Keltska morska sol, fina, 500 g

  • pridobljena iz glinenih tal, bogatih z magnezijem
  • ročno nabrana in nejodirana
  • intenziven in naraven okus
€ 6,09 (€ 12,18 / kg)

Dostava do 20. oktober

Govinda Kala Namak

Govinda Kala Namak, 150 g

  • bogata z minerali
  • zelo intenzivnega okusa
  • za začinjanje juh itd.
€ 3,89 (€ 25,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Kristalna sol HALIT kamni

BioKing Kristalna sol HALIT kamni, 1.000 g

  • Iz vznožja Himalaje
  • Skrben postopek izdelave
  • Popolnoma naravna
€ 9,39 (€ 9,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Mleta kristalna jedilna sol

Raab Vitalfood GmbH Mleta kristalna jedilna sol, 200 g

  • 100 % čista, mleta sol
  • najboljše iz narave
  • vegansko
€ 4,45 € 4,69 (€ 22,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Kristalna sol kamni

BioKing Kristalna sol kamni, 1.000 g

  • Iz vznožja Himalaje
  • Skrben postopek izdelave
  • Poreklo: Pakistan
€ 6,29 (€ 6,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Keltska morska sol, groba

Govinda Keltska morska sol, groba, 500 g

  • ročno nabrana in nerafinirana
  • naravna siva barva in struktura
  • brez kakršnih koli dodatkov
€ 6,09 (€ 12,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Morska sol z algami, ki vsebujejo jod

Sonnentor Morska sol z algami, ki vsebujejo jod, 150 g

  • italijanska morska sol in alge
  • fina univerzalna sol
  • 100% naravno, brez dodatkov
€ 2,59 (€ 17,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Sol 12 zelišč

Sonnentor Sol 12 zelišč, 120 g

  • vsestransko uporabna
  • prijeten okus
  • odlično ravnovesje med soljo in zelišči
€ 2,59 (€ 21,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Čarobna sol s cvetovi Alles Liebe

Sonnentor Čarobna sol s cvetovi Alles Liebe, Embalaža, 120 g

  • sladko-kiselkasta kompozicija
  • prijetni vonj
  • vsestransko uporabna
€ 3,49 (€ 29,08 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio Sredozemska magična sol s cvetovi

Sonnentor Bio Sredozemska magična sol s cvetovi, Embalaža, 120 g

  • obogati sredozemske jedi
  • zelo dekorativna
  • svež vonj po vrtnicah
€ 3,49 (€ 29,08 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bioenergie Fina pra-sol

Bioenergie Fina pra-​sol, 500 g

  • fino mleta
  • iz enega najstarejših rudnikov soli v Nemčiji
  • naravno brez dodatkov
€ 3,39 (€ 6,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio sol s cvetovi Meister Lampes

Sonnentor Bio sol s cvetovi Meister Lampes, 90 g

  • z lepimi pomladnimi cvetovi
  • 100% bio
  • vegansko
€ 4,19 (€ 46,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Dimljena sol

Sonnentor Dimljena sol, 150 g

  • čudovite dimljene arome
  • hladno dimljeno na bukova drva
  • idealno za rustikalne jedi
€ 5,79 (€ 38,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Ajurvedska magična sol fino mleta

Sonnentor Ajurvedska magična sol fino mleta, Embalaža, 150 g

  • sol iz pramorja
  • blagi okus
€ 2,59 (€ 17,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Zmleta kristalna sol HALIT

BioKing Zmleta kristalna sol HALIT, 500 g

  • Skrben postopek izdelave
  • Popolnoma naravno
€ 5,29 (€ 10,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Kristalna sol groba

BioKing Kristalna sol groba, 500 g

  • Nežen postopek pridelave
  • Popolnoma naravno
  • Poreklo: Pakistan
€ 3,69 (€ 7,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Fandler Bio sol z bučnimi semeni

Ölmühle Fandler Bio sol z bučnimi semeni, 150 g

  • naravna gorska sol
  • s pravimi štajerskimi bučnimi semeni
  • brez ojačevalcev okusa
€ 5,89 (€ 39,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Classic Ayurveda Kamena sol (mleta)

Classic Ayurveda Kamena sol (mleta), 1 kg

  • brez kemičnih dodatkov in sredstev proti sprijemanju
  • vsebuje naravne elemente v sledovih
  • naravna in neobdelana
€ 9,99 (€ 9,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Fandler Bio sol z lešniki

Ölmühle Fandler Bio sol z lešniki, 150 g

  • nežen sladek vonj
  • čist okus
  • brez aromatičnih dodatkov
€ 5,89 (€ 39,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Home of Ayurveda somamed Kala Nimak

Home of Ayurveda somamed Kala Nimak, 200 g

  • posebnost iz Indije
  • visoka vsebnost železa
  • ne rafinirano
€ 6,29 (€ 31,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Fandler Bio sol s konopljinimi semeni

Ölmühle Fandler Bio sol s konopljinimi semeni, 150 g

  • nežen postopek mletja semen
  • prijeten travnat vonj
  • oreščkasta aroma
€ 5,89 (€ 39,27 / kg)

Dostava do 6. oktober