Izdelki za učinkovito razstrupljanje in čiščenje telesa

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Razstrupljanje in čiščenje telesa: 17 izdelkov

Basic Detox v prahu

Basic Detox v prahu, 200 g

  • idealno pri postih
  • z PMA zeolitom®
  • odobren medicinski izdelek
€ 39,59 € 43,99 (€ 197,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Guggul Bio

Maharishi Ayurveda Guggul Bio, 60 tab.

  • uravnoveša Vata in Kapha došo
  • spremljajoče postne kure
  • po ajurvedski tradiciji
€ 20,24 € 22,49 (€ 674,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Pure Ella Odvajanje vode

Pure Ella Odvajanje vode, 60 kaps.

  • vegansko in brez hormonov
  • z magnezijem
  • brez umetnih dodatkov
€ 14,99 € 24,99 (€ 320,30 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Drobno zmlet prah ječmenove trave BIO

Ölmühle Solling Drobno zmlet prah ječmenove trave BIO, 500 g

  • Nežna obdelava
  • Drobno mleto
  • Brez laktoze in vegansko
€ 14,93 € 16,59 (€ 29,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

TRMX-5 zeliščni obliž DETOX RELAX RECOVER

Kenrico TRMX-​5 zeliščni obliž DETOX RELAX RECOVER, 2 kos.

  • ogrevalni turmalin
  • negovalne lastnosti
  • hpoalergeno lepilo
€ 6,95 € 8,69 (€ 3,48 / kos.)

Dostava do 7. oktober

SOJALL Elektro

SOJALL Elektro, 1.000 ml

  • izvirska voda z naravno slanico
  • naravni elektroliti
  • vegansko in brez sladkorja
€ 32,84 € 36,49 (€ 32,84 / l)

Dostava do 7. oktober

3 Chenes Laboratories Detox Ampoules Organic

3 Chenes Laboratories Detox Ampoules Organic, 200 ml

  • 20 ampul po 10 ml
  • praktično in pripravljeno za pitje
  • inovativna micelarna tehnologija
€ 16,55 € 18,39 (€ 82,75 / l)

Dostava do 7. oktober

Kenrico ZEO MAX zeliščni obliži z zeolitom

Kenrico ZEO MAX zeliščni obliži z zeolitom, 10 kos.

  • vsebina 17 g na obliž
  • za uporabo na podplatih
  • s patentiranim Sporolife®
€ 41,39 € 45,99 (€ 4,14 / kos.)

Dostava do 7. oktober

Carnium Botanicals Bio Green D Tox

Carnium Botanicals Bio Green D Tox, 180 kaps.

  • veganska formula
  • s pšenično in ječmenovo travo
  • brez konzervansov
€ 18,39 € 22,99 (€ 185,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda MA697

Maharishi Ayurveda MA697, 60 tab.

  • uravnoveša Vata in Kapha
  • vsebuje guggul in triphalo
  • aktivira agni
€ 35,09 € 38,99 (€ 1.169,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Detox Plus

Life Light Detox Plus, 90 kaps.

  • vsebuje vitamine skupine B, cink in selen
  • vsebuje aminokisline in koencim Q10
  • z rastlinskimi izvlečki in algami
€ 42,29 € 46,99 (€ 961,14 / kg)

Dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte BIO Triphala v prahu

anatis Naturprodukte BIO Triphala v prahu, 140 g

  • 100 % čista bio triphala v prahu
  • brez polnil in dodatkov
  • vegansko, brez laktoze in brez glutena
€ 14,30 € 15,89 (€ 102,14 / kg)

Dostava do 7. oktober

Phytorelax Laboratories Detox - Drenaža

Phytorelax Laboratories Detox -​ Drenaža, 60 tab.

  • na osnovi izvlečka ananasa
  • brez glutena in laktoze
  • zadostuje 1 tableta na dan
€ 15,92 € 17,69

Dostava do 7. oktober

Miraherba Bio triphala tablete

Miraherba Bio triphala tablete, 200 tab.

  • 400 mg na tableto
  • za uravnoteženje treh doš
€ 20,24 € 22,49 (€ 253,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Basic Detox kapsule

Basic Detox kapsule, 200 kaps.

  • idealnp kot spremljevalec pri postih
  • s PMA zeolitom®
  • odobren medicinski izdelek
€ 39,59 € 43,99 (€ 395,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Phytorelax Laboratories Detox - Čiščenje

Phytorelax Laboratories Detox -​ Čiščenje, 1.000 ml

  • osnova iz soka aloe vere
  • sok z notranjo listno pulpo
  • enostavno odmerjanje z merilno skodelico
€ 26,09 € 28,99 (€ 26,09 / l)

Dostava do 7. oktober

Nikolaus - Nature NN Detox special

Nikolaus - Nature NN Detox special, 90 kaps.

  • s klorelo in čemažem
  • brez gso
  • izdelano v Avstriji
€ 30,59 € 33,99 (€ 650,85 / kg)

Dostava do 7. oktober