STYX Chin Min metino olje, 10 ml

Kitajsko metino olje za vtiranje ali odišavljanje

€ 5,29

(€ 529,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • primerno za športnike
  • za vtiranje
  • za savno in dišavno svetilko
  • BREZ testiranja na živalih BREZ testiranja na živalih
  • Vegansko Vegansko

Pogosto naročeno skupaj z STYX Masažna krema s kozjim maslom, 50 ml

STYX Chin Min metino olje, 10 ml € 5,29 (€ 529,00 / l)
STYX Masažna krema s kozjim maslom, 50 ml € 16,19 (€ 323,80 / l)
Skupna cena: € 21,48
Opis

Chin Min metino olje je idealen spremljevalec pri športnih aktivnostih. Hladilno metino olje lahko nanesete tudi na sence ter predel prsnega koša in vratu. Olje je primerno tudi za uporabo pri savnanju ali v dišavni svetilki.

Št. izd.: XEC-STX-18310
Vsebina: 10 ml
EAN: 9004432183103
Št.-Proizvajalca: 18310
Znamka: STYX
Tip kože: Normalna koža, Za vsak tip kože
Lastnosti izdelkov: BREZ sintetičnih dodatkov, BREZ testiranja na živalih, Vegansko, brez parabenov, brez parafinov
Za koga?: Posebej za ženske, Posebej za moške
Sestavine (INCI)

Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Alcohol[1], Limonene, Malaleuca Alternifolia (Teebaum) Oil

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Linija izdelkov Chin Min
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Avstrija, office@styx.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STYX Chin Min metino olje

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.