Posamezni izvlčeki zelišč in rastlin

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Za koga? Dobro za
Filter

Mono-preparati: 1 - 30 od 415 izdelkov

Nature Love Curcuma Extrakt

Nature Love Curcuma Extrakt, 45 kaps.

  • visoka vsebnost kurkumina na kapsulo
  • zelo dobra biološka uporabnost
  • zadostuje za 4,5 mesecev
€ 14,49 (€ 414,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitamaze Kadilo

Vitamaze Kadilo, 120 kaps.

  • visoko dozirano
  • vsebuje bosvelično kislino
  • brez arom
€ 21,99 (€ 333,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio tablete kurkume

Raab Vitalfood GmbH Bio tablete kurkume, 300 tablet

  • vegansko
  • s piperinom
  • izdelano v Nemčiji
€ 16,89 (€ 187,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Purasana BIO sok pšenične trave v prahu

Purasana BIO sok pšenične trave v prahu, 200 g

  • s fitokemikalijami
  • tudi za žita in jogurte
  • skrbno pridelan
€ 29,99 (€ 149,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Curcumin-Triplex³ 500mg

ZeinPharma Curcumin-​Triplex³ 500mg, 150 kaps.

  • 100 % naravne sestavine
  • brez sintetičnih dodatkov
  • veganska sestava
€ 56,99 (€ 581,53 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Izvleček citronske melise 10:1 (Lemon Balm)

i like it clean Izvleček citronske melise 10:1 (Lemon Balm), 100 ml

  • 100% brez alkohola
  • dragocene lastnosti
  • brez GSO
€ 32,49 (€ 324,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Alpinamed Črni česen

Alpinamed Črni česen, 120 kaps.

  • s tiaminom in riboflavinom
  • brez vonja
  • v obliki kapsul
€ 33,99 € 39,99 (€ 522,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alpinamed Prosta Plus

Alpinamed Prosta Plus, 30 kaps.

  • še posebej za moške
  • z granatnim jabolkom in oljem palmeta
  • primerno tudi za diabetike
€ 22,51 € 26,49 (€ 945,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Bacopa monnieri

pure encapsulations Bacopa monnieri, 60 kapsul

  • Brez umetnih barvil in arom
  • Bacopa monnieri ali Brahmi
  • iz Ayurvede
€ 38,49 (€ 1.241,61 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Bosvelija kadilo 450 mg

ZeinPharma Bosvelija kadilo 450 mg, 120 veg. kaps.

  • veganski recept
  • 70 % visokokakovostne bosvelične kisline
  • nežen postopek izdelave
€ 29,99 (€ 441,03 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alpinamed Brusnice filmsko obložene tablete

Alpinamed Brusnice filmsko obložene tablete, 120 tab.

  • enostavno jemanje
  • nevtralen okus
  • idealno za pisarno in počitnice
€ 26,34 € 30,99 (€ 297,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

i like it clean Bio sok ječmenove trave v prahu

i like it clean Bio sok ječmenove trave v prahu, 250 g

  • 21-kratni koncentrat
  • posušeno z razprševanjem
  • bogato z minerali
€ 44,99 (€ 179,96 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

anatis Naturprodukte Kadilo

anatis Naturprodukte Kadilo, 180 kaps.

  • z vsaj 40% Boswellia kislinami
  • ne vsebuje kislin ß-boswellia
€ 50,99 (€ 602,72 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio brokoli v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio brokoli v prahu, 230 g

  • 100 % bio brokoli
  • vsebuje kalij in kalcij
  • idealno za smoothie in še več
€ 15,99 (€ 69,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Mastica Chios Gum Mastic

Allergy Research Group Mastica Chios Gum Mastic, 120 veg. kaps.

  • smola iz divje pistacije
  • za zdravje ustne votline
  • pomaga pri težavah z želodcem
€ 68,49 (€ 856,13 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

pure encapsulations Izvleček borovnice

pure encapsulations Izvleček borovnice, 60 kapsul

  • bogat z bioaktivnimi rastlinskimi snovmi
  • provitamin A
  • vitamin B2
€ 49,49 (€ 4.124,17 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio brokoli kapsule

Raab Vitalfood GmbH Bio brokoli kapsule, 90 kaps.

  • v kombinaciji z acerola češnjo
  • vsebuje naravni vitamin C
  • vsebuje 33 µg luteina na dnevni odmerek
€ 14,99 (€ 333,11 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Amalaki kapsule - bio

Cosmoveda Amalaki kapsule -​ bio, 200 kaps.

  • uravnoteženost šestih okusov
  • prehransko dopolnilo iz Phyllantus emblica
  • prašek je nežno mlet pod 40 °C
€ 29,99 (€ 263,07 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbal aktiv Licorice - sladki koren

Herbal aktiv Licorice -​ sladki koren, 60 veg. kaps.

  • 100% naravno
  • standardizirane sestavine
  • hipoalergeno in brez glutena
€ 15,39 (€ 769,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Haritaki kapsule BIO

Cosmoveda Haritaki kapsule BIO, 200 kaps.

  • vegansko in brez laktoze
  • ekološka kakovost
€ 29,99 (€ 348,72 / kg)

Dostava do 28. oktober

ZeinPharma Bučna semena 400 mg

ZeinPharma Bučna semena 400 mg, 60 kaps.

  • visoka vsebnost fitosterolov
  • dragocene nenasičene maščobne kisline
  • v kombinaciji s cinkom in magnezijem
€ 9,99 (€ 270,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Ječmenova trava, bio

Raab Vitalfood GmbH Ječmenova trava, bio, 90 kaps.

  • sladka trava
  • z naravnim vitaminom C
  • čista rastlinska formulacija
€ 9,49 € 9,99 (€ 319,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

anatis Naturprodukte Listi papaje

anatis Naturprodukte Listi papaje, 180 kaps.

  • brez sintetičnih snovi
  • vegan
€ 29,99 (€ 416,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Panax Ginseng

pure encapsulations Panax Ginseng, 60 kapsul

  • vsebuje ginsenozide
  • pridobljeno iz belega ginsenga
€ 48,49 (€ 2.552,11 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Berberine

Allergy Research Group Berberine, 90 veg. kaps.

  • Visoko koncentriran berberin HCl
  • Iz Berberis aristata
  • Široko področje uporabe
€ 63,49 (€ 793,63 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

anatis Naturprodukte Rodiola Mix

anatis Naturprodukte Rodiola Mix, 60 kaps.

  • mešanica 3 adaptogonov
  • z izvlečkom Rhodiola rosea, Cordyceps sinensis in yam
€ 33,99 (€ 1.133,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Tribulus Terrestris 500 mg

ZeinPharma Tribulus Terrestris 500 mg, 120 kaps.

  • naravni izvleček sadeža
  • z 90 % saponinov
  • zadostuje1 kapsula dnevno
€ 24,99 (€ 362,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Kapsule ekstrakta lubja vrbe

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Kapsule ekstrakta lubja vrbe, 120 kaps.

  • 100% naravni monoproizvod
  • celulozna ovojnica kapsule
  • skrbno ročno izdelane
€ 24,99 (€ 425,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alpinamed Kids Gummies z žafranom

Alpinamed Kids Gummies z žafranom, 60 gum. bomb.

  • veganski gumijasti bonboni brez sladkorja
  • z vitaminom B6 in izvlečkom žafrana
  • okus jagodičevja
€ 21,66 € 25,49 (€ 120,33 / kg)

Dostava do 15. oktober

Nature Love Bio Gerstengras

Nature Love Bio Gerstengras, 90 kaps.

  • iz naravnih surovin
  • 1500 mg ječmenove trave na dnevni odmerek
  • pakiranje za 1 mesec uživanja
€ 11,99 (€ 218,00 / kg)

Dostava do 6. oktober