Styx Naturcosmetic

Avstrijska naravna kozmetika z izkušnjami

Nakupovanje po kategorijah

Najbolj prodajano

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtriranje in razvrščanje

    Cena Linija izdelkov
    Filter

    Styx: 1 - 30 od 115 izdelkov

    STYX Balzam za roke Krompir

    STYX Balzam za roke Krompir, 50 ml

    • neguje in regenerira
    • z rastlinskimi olji
    • preskrbi kožo s hranilnimi snovmi
    € 10,25 € 10,79 (€ 205,00 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Chin Min balzam

    STYX Chin Min balzam, 50 ml

    • balzam za mišice in sklepe
    • s kitajskim metinim oljem
    • vsebuje eterična olja
    € 10,79 (€ 215,80 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Chin Min Sport fluid

    STYX Chin Min Sport fluid, 100 ml

    • za ogrevanje in pripravo
    • primerno pred športno aktivnostjo
    • s kitajskim metinim oljem
    € 11,39 € 11,99 (€ 113,90 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Folija za telo

    STYX Folija za telo

    • posebna folija
    • dolžina: 120 m
    • za približno 8-10 zavijanj
    € 10,09

    Dostava do 6. oktober

    STYX Chin Min metino olje v roll-onu

    STYX Chin Min metino olje v roll-​onu, 8 ml

    • majhen in praktičen
    • s kitajskim metinim oljem
    • za sence in zapestja
    € 10,79 (€ 1.348,75 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Chin Min metino olje

    STYX Chin Min metino olje, 10 ml

    • primerno za športnike
    • za vtiranje
    • za savno in dišavno svetilko
    € 5,29 (€ 529,00 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Gel za tuširanje limona in sivka

    STYX Gel za tuširanje limona in sivka, 200 ml

    • pomirja
    • z nežnim limoninim vonjem
    • bogata receptura
    € 9,49 € 9,99 (€ 47,45 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Masažno olje 37 zelišče

    STYX Masažno olje 37 zelišče, 100 ml

    • primerno za vse tipe kože
    • poživi duha
    • z izbranimi eteričnimi olji
    € 13,09 (€ 130,90 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Cello Gel Strong

    STYX Cello Gel Strong, 150 ml

    • čista rastlinska formulacija
    • 3. stopnja
    • za domačo uporabo
    € 28,99 (€ 193,27 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Balzam za lase zeliščni vrt

    STYX Balzam za lase zeliščni vrt, 150 ml

    • mehki, svilnati lasje
    • viden sijaj
    • kremna konsistenca
    € 11,79 (€ 78,60 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Mleko za intimno umivanje

    STYX Mleko za intimno umivanje, 250 ml

    • s čistim oljem čajevca
    • z eteričnimi olji
    • nežen vonj
    € 14,29 (€ 57,16 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Šampon z bio kofeinom Zeliščni vrt

    STYX Šampon z bio kofeinom Zeliščni vrt, 200 ml

    • Preprečuje izpadanje las
    • Spodbujanje nege
    • Vitaliziranje
    € 16,69 (€ 83,45 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Cello Gel Medium

    STYX Cello Gel Medium, 150 ml

    • za vse tipe kože
    • veganska formulacija
    • 2. faza
    € 28,99 (€ 193,27 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Krema za obraz z bio jojobo Zeliščni vrt

    STYX Krema za obraz z bio jojobo Zeliščni vrt, 50 ml

    • Za stresno kožo
    • Intenzivno hranljivo
    • Zagotavlja prožnost
    € 21,99 (€ 439,80 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Kräutergarten bazno olje iz jojobe

    STYX Kräutergarten bazno olje iz jojobe, 100 ml

    • regeneracija
    • uravnava kislinski plašč
    • bogato z naravnim vitaminom E
    € 21,49 (€ 214,90 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Aloe Vera gel za obraz

    STYX Aloe Vera gel za obraz, 50 ml

    • Primerno za vse tipe kože
    • Bogato z vlago
    • Uravnoteževalni učinek
    € 14,47 € 18,09 (€ 289,40 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Bio makova krema za roke

    STYX Bio makova krema za roke, 70 ml

    • za suho in občutljivo kožo
    • se hitro vpije
    • poda prožnost
    € 8,33 € 13,89 (€ 119,00 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Kräutergarten šampon z oljem čajevca

    STYX Kräutergarten šampon z oljem čajevca, 200 ml

    • za mastne lase in razdraženo lasišče
    • tudi za lase s prhljajem
    • nežno čisti in uravnoveša
    € 16,69 (€ 83,45 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Jogurtni šampon zeliščni vrt

    STYX Jogurtni šampon zeliščni vrt, 200 ml

    • svilnato, bogato sijoči lasje
    • z jogurtom in zelišči
    • brez testiranja na živalih
    € 9,79 (€ 48,95 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Intenzivna terapija za lase zeliščni vrt z aloe vero

    STYX Intenzivna terapija za lase zeliščni vrt z aloe vero, 100 ml

    • vlažilna nega
    • vsebuje izvleček kane
    € 15,49 (€ 154,90 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Green Asia maska za obraz za razstrupljanje

    STYX Green Asia maska za obraz za razstrupljanje, 100 g

    • za vse tipe kože
    • čisti in neguje
    • za bolj enakomeren videz polti
    € 15,29 € 25,49 (€ 152,90 / kg)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Let it Snow krema za zaščito pred mrazom

    STYX Let it Snow krema za zaščito pred mrazom, 50 ml

    • za suho in občutljivo kožo
    • vlaži
    • ne masti
    € 16,69 (€ 333,80 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Med-Propolis šampon zeliščni vrt

    STYX Med-​Propolis šampon zeliščni vrt, 200 ml

    • nežne sestavine
    • vsebuje čebeljo smolo
    • brez testiranja na živalih
    € 9,79 (€ 48,95 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Kremna tekočina alpin derm

    STYX Kremna tekočina alpin derm, 50 ml

    • popolno za mešan tip kože
    • vlaži
    • z negovalnim kobiljim mlekom
    € 25,19 € 41,99 (€ 503,80 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Masažna krema s kozjim maslom

    STYX Masažna krema s kozjim maslom, 50 ml

    • za vse tipe kože
    • biološko pridelano kozje maslo
    • vsebuje izvleček arnike in kamilice
    € 16,19 (€ 323,80 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Karmasutra masažno olje

    STYX Karmasutra masažno olje, 200 ml

    • vsebuje eterična olja
    • hladno stisnjeno rastlinsko olje
    • Bbez testiranja na živalih
    € 31,99 (€ 159,95 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Šampon proti prhljaju zeliščni vrt

    STYX Šampon proti prhljaju zeliščni vrt, 200 ml

    • za suho lasišče
    • izbrani zeliščni izvlečki
    • brez testiranja na živalih
    € 9,30 € 9,79 (€ 46,50 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX Šampon z divjo vrtnico

    STYX Šampon z divjo vrtnico, 30 ml

    • za vse tipe las
    • obnova in spodbujanje sijaja
    • cvetlična dišava
    € 3,41 € 3,59 (€ 113,67 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX DIY osnova za umivanje

    STYX DIY osnova za umivanje, 1 l

    • za vse tipe kože
    • naraven
    • harmooničen
    € 26,11 € 27,49 (€ 26,11 / l)

    Dostava do 6. oktober

    Krema za roke z bio ognjičem "Zeliščni vrt"

    STYX Krema za roke z bio ognjičem "Zeliščni vrt", 30 ml

    • Za izredno suho in stresno kožo
    • Mehke roke
    • Neguje in pomirja
    € 5,02 € 5,29 (€ 167,33 / l)

    Dostava do 6. oktober

    STYX obljubljena kakovost:
    Vsi naravni kozmetični izdelki podjetja STYX so razviti in izdelani v skladu s strogimi merili kakovosti. Uporabljajo se samo visokokakovostne, izključno naravne surovine, od certificiranih dobaviteljev. Brez poskusov na živalih je za nas tako samoumevno kot uporaba okolju prijazne embalaže, primerne za recikliranje.

    • Uuporabljajo se surovine naravnega izvora iz ekološkega kmetovanja ali divje rasti
    • obdelajo se predvsem hladno stiskana rastlinska olja, 100% čista eterična olja, sveži zeliščni ekstrakti, voski, maščobe, karitejevo maslo in kakavovo maslo
    • pomožne snovi, kot so emulgatorji, konzervansi in površinsko aktivne snovi, izhajajo iz naravnih surovin
    • konzerviranje poteka v skladu s predpisi avstrijskega kodeksa hrane
    • tradicionalno znanje, skupaj z znanstvenim znanjem, zagotavlja izdelke najvišje učinkovitosti in kakovosti.

    CERTIFIKAT ECOCERT:
    ECOCERT je mednarodno priznana organizacija za certificiranje živil in kozmetičnih izdelkov. Opredeljena merila kakovosti določajo standard za naravno in organsko kozmetiko. STYX Naturcosmetic že od leta 2011 tesno sodeluje z ECOCERT, da bi zagotovil najvišje standarde kakovosti.